Kasadan koku geliyor

JEASHU

Hectopat
Sorunum kasamdan koku gelmesi. Fön makinesi gibi koku geliyor kasanın çevresine elimi getirince sıcaklık hissediyorum. Daha dokunmadan kasanın camını açtım fakat hala devam ediyor bu sorun. Kasanın içi elimi sokunca serin geliyor fakat üst tarafları soğuk geliyor. Kasam gölge yerde ve güneş almıyor. Bu sorun neden oluyor olabilir? Endişeleniyorum kasama bir şey olacak diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunum kasamdan koku gelmesi. Fön makinesi gibi koku geliyor kasanın çevresine elimi getirince sıcaklık hissediyorum. Daha dokunmadan kasanın camını açtım fakat hala devam ediyor bu sorun. Kasanın içi elimi sokunca serin geliyor fakat üst tarafları soğuk geliyor. Kasam gölge yerde ve güneş almıyor. Bu sorun neden oluyor olabilir? Endişeleniyorum kasama bir şey olacak diye.
Yanık kokusu mu?

Bostayken mi oluyor hocam.

Ekran kartının yanma olasılığı var kontrol et eğer yeniden olursa ya virüs vardır pcnde ya da donanımsal sorundur sen yine de bir tane antivirüs yükle virüs var mı diye bak yoksa da kasanın kapağının aç sonra PC'yi aç hangisinden koku geliyor diye bak ya da bir yetkili servise götür.

Biriken tozlar ısıdan koku yayıyor olabilir. En iyisi kontrol etmen. Aynı olay bende de vardı kasayı temizledikten sonra düzeldi ama sende de aynı sorun mu var bilemem.

Temperli cam çok ısındığında böyle kokular gelebilir. Sisteminiz çok ısınıyor sanırsam. Ayrıca fanların tozlarınıda alın.

Benim verdiğim cevabı beğenmeyen yada dalga geçenler, yarın öbür gün kasada bir şeyler yanıp tutuşursa, hadi kasayı geçtim daha kötü bir durum olursa, konu sahibi de benim cevabımı alaya aldığınızı görüp, baksana millet alaya almış deyip önlem almazsa, sonrası ne diyeceksiniz acaba. Dikkatli olması, tedbir alması için bu şeklide yazdım. Bence insanlara şu olur bu olur
o olmaz bu olmaz, hiç bir şey olmaz gibi şeyler söylemeyin, sonra gerçekleşir, beni yanlış yönlendirdi böyle oldu deyip, sizi mahkemeye bile verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı