Kasadan "pat" diye ses gelmesi

Massakax

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 3 kablo dışardaydı ya birbirine çarptı ya da PSU'ya çarptı çünkü PSU'nun o taraftaydı pat diye ses geldi hemen fişleri çektim sonra açmaya çalıştığımda açılmadı. Bir süre sonra açmak istediğimde ekran kartı fanı ve işlemci fanı hızlıca dönüyor, sadece kulaklığın ışığı yanıyordu. 5 saniye falan çalışıp kapanıyor. Yardımcı olun lütfen.

Demekki PSU'ya bir şey oldu. Tornavida ile vidaları sökünüz ardından kasaya bakıp durum bildiriniz iyi akşamlar.

Arkadaşlar 2 3 kablo dışardaydı ya birbirine çarptı ya da PSU'ya çarptı çünkü PSU'nun o taraftaydı pat diye ses geldi hemen fişleri çektim sonra açmaya çalıştığımda açılmadı. Bir süre sonra açmak istediğimde ekran kartı fanı ve işlemci fanı hızlıca dönüyor, sadece kulaklığın ışığı yanıyordu. 5 saniye falan çalışıp kapanıyor. Yardımcı olun lütfen.
2-3 kablo dışardaydı derken hocam?

arkadaşlar psu bulamazsam anakartta yalan. psu dan çıkan 4 kablo var ve bu jablolar 2 tane 4 pin (sol yukarı) 1 tane 6 pin (sağ aşağı) ve 1 kabloda 2 tane ekran kartı kablosu. ben bu psu yu nerden bularım?

Yeni konular

Geri
Yukarı