Kasadan ses geliyor, bilgisayar açılmıyor

deaw

Hectopat
Evet merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Ben yaklaşık 30 dk önce bilgisayarda oynuyordum fakat bilgisayar birden kapandı. Ben dedim yine işlemci ısındı herhalde deyip açtım. BIOS'dan baktım 83 C yi bulmuştu. Sonra BIOS dan çıktım kasa nın içine bakıyordum. Aonra monitore baktığımda starting windows da takılı kalmıştı. Reset attım sonra bilgisayar açıldı ama beni BIOS a yönlendirecekti. F1'e bas diyordu, bastım hiç birşey olmadı. Klavye çalışıyordu ışıkları yanıyordu sonra tekrar kapattım açtım 8-9 defa Dıt Dıt diye kasadan ses geldi ama görüntü yoktu. Sora ram leri çıkarıp taktım bu seferde hiç ses gelmedi, görüntü de yoktu. Bir de dvd okuyucu dan sanki voltaj az geliyormuş gibi kapanıp açılıyo ışık yanıp sönüyordu. Sorunum böyle yardımcı olursanız sevinirm (monitorde probem yok).

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi ben kasayı götürdüm verdim. Ekran kartını değiştirmiş bir de pcı-express girişini başka yere takmış. Yani ekran kartının yerini değiştirmiş. İlgilendiğin için sağ ol bir de anakart msi k9a2 cf :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı