Kasanın Herhangi Bir Yerine HDD Montajlamak

eknckr

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. İşlemci soğutucum 360mm olduğu için p400s model kasamda HDD koymak için yer kalmadı. Ben de havada duracak şekilde boş bir yere montajladım.Bir problem yaratır mı bana? Fotoğraf atmaya çalıştım ancak 1mb geçiyor her seferinde atamıyorum.

Çözüm
Hiçbir sorun olmaz böyle. Ben havada kalacak şekilde diyince kafamda tuhaf tuhaf montajlar canlandırdım:) Güvenle kullanabilirsin.
Fotoğraf küçültmek için en kolay yol Whatsapp'tan birine atıp daha sonra Whatsapp Images klasöründeki dosyayı atmak. Sabit ise, hiçbir şekilde hareket etmiyor ise sorun olacağını sanmıyorum.

Yalnız HDD, mekanik olarak çalışan bir disktir. Havada duracak şekilde değil de kasa zeminine sabitlencek şekilde konumlandırsaydın. Kazara düşerse sıkıntı. Direk bozulur. Ayrıca HDD yuvaları genelde ya ön panele yakın olur yada arka panele doğru. Seni engellemesi değişik olmuş cidden. Yanlış yere bakıyor olmayasın:)

Normalde sogutucu 240mm olsaydi alt kisimda bir yer vardi 2 hdd yuvasi olan ancak 360 olunca yer kalmadi. Butcem olunca hdd kullanmayacagim diye cok onem vermedim suan bir aciliyetim oldugu icin takmak zorunda kaldim. Calisirken sarsinti vesaire yok sabit duruyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20181215-WA0004.jpg
    IMG-20181215-WA0004.jpg
    196,2 KB · Görüntüleme: 53
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı