Kasanın içinden gelen garip sesler

GGurkaner

Decapat
1 ay önce aldığım sıvı soğutmalı sistemden ara ara gıcırtılar geliyor sistemde şu ana kadar bir sıkıntı olmadı ama endişelendirmiyor da değil. Bu sesler normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şıkır şıkır su sesi geliyor arada ilk açıldığında falan bende. Ama gıcırtı sesinin ne olduğu hakkında bir fikrim yok maalesef.

Kasanızın kapağını açıp sesleri kontrol edin. 3 seçenek var PSU, CPU veya kasa fanının birinden geliyordur. Sesleri dinleyin eğer elektriklenme gibi bir ses yok ise bir problem olacağını sanmıyorum.

Kasanızın kapağını açıp sesleri kontrol edin. 3 seçenek var PSU, CPU veya kasa fanının birinden geliyordur. Sesleri dinleyin eğer elektriklenme gibi bir ses yok ise bir problem olacağını sanmıyorum.
teşekkürler çözdüm
Şıkır şıkır su sesi geliyor arada ilk açıldığında falan bende. Ama gıcırtı sesinin ne olduğu hakkında bir fikrim yok maalesef.
Çözdüm teşekkürler.Bu arada nerdeyse aynı sistemi kullanıyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı