Kasanın içine ses tespit etmek için telefon konur mu?

stayinghome

Hectopat
Merhaba,

Kasamdan hangi parçadan olduğunu bilmediğim sesi tespit etmek için ses kaydı alacağım fakat kasanın dışından alınca ses pek net duyulmuyor. Acaba telefon tüm wifi-mobile data ve operatör GSM hattı kapatılıp içine konursa (diğer parçalara zarar vermeden) bir şey olur mu? Yani elektromanyetik alan veya radyoaktiviteden dolayı bilgisayara zarar verir mi diye merak ediyorum.

Teşekkürler.

Değerli ustam,

Nasıl bir ses duymaktasınız bize biraz tarif ederseniz belki nokta atışı olmasa da yardımcı olabilme olasılığımızın oranı artabilir. 🙌

Değerli ustam,

Nasıl bir ses duymaktasınız bize biraz tarif ederseniz belki nokta atışı olmasa da yardımcı olabilme olasılığımızın oranı artabilir. 🙌
Teşekkür ederim. İki tane link iletiyorum. Kasa dışında ses kaydı alarak ancak bu kadar olaibliyor maalesef.

SndUp | Post info (8. 9. saniye - mouse click ve fan sesleri haricinde bip gibi gelen ses)

Başka bir tane: SndUp | Post info (3. saniyede).
Telefon koysan bile onun ses şiddetinden neresinden geldiğini bilmek zor olur belli bir standartı yok bunun.
En iyisi kulağınızı dayamak.
yani evet fakat yaklaşık saatte bir gelen bir ses ne zaman geldiğini tespit etmek zor.

Anlayabilirsiniz belki diyerek şu iki linki ileteyim size de:
SndUp | Post info (8. 9. saniye - mouse click ve fan sesleri haricinde bip gibi gelen ses)

Teşekkür ederim. İki tane link iletiyorum. Kasa dışında ses kaydı alarak ancak bu kadar olaibliyor maalesef.

yani evet fakat yaklaşık saatte bir gelen bir ses ne zaman geldiğini tespit etmek zor.

Anlayabilirsiniz belki diyerek şu iki linki ileteyim size de:

Anlıyorum umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı