Çözüldü Kasanın ön jak girişleri çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ProDanqqels

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Kasam MSI MAG Forge 100M. Anakarta ses bağlantılarını yaptım. Realtek driverlerini da güncelledim fakat ön kısımdaki jak girişlerim çalışmıyor. iPhone kulaklığıyla deniyorum arka taraftaki ses girişlerine taktığımda bir sorun olmuyor ama önden ses alamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarım varsa sevinirim.

Benim de aldığım hazir sistemde biyle bir sorun vardı kulaklık ve mikrofon girişlerini ters bağlamışlar, yani kulaklık için mikrofon girişine tskmak gerekiyordu sizde yanlış bağlamış olabilirsiniz bir de öyle deneyin,

Hocam, aktif etmemiş olabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim de aldığım hazir sistemde biyle bir sorun vardı kulaklık ve mikrofon girişlerini ters bağlamışlar, yani kulaklık için mikrofon girişine tskmak gerekiyordu sizde yanlış bağlamış olabilirsiniz bir de öyle deneyin,

Bir de ona bakacağım.

Hocam, aktif etmemiş olabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ona da baktım dostum da orada da bir sorun yok hoparlör olarak görüyor fakat ses yok.
Kartınıza kasadan gelen bağlantıları yaptınız mı? Buradan inceleyebilirsiniz

Kontrol etmiştim fakat tekrar bakacağım, teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• ses.png
    ses.png
    90,2 KB · Görüntüleme: 463

Yeni konular

Geri
Yukarı