Kasanın öndeki 1 fanı çalışmıyor

foprano

Centipat
Merhabalar, yeni bir sistem topladım. Sistemi çalıştırmayı denediğimde her şey çalışıyor fakat Corsair Delta Spec kasamın önündeki 3 fanın birisi (en üstteki) çalışmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yeni bir sistem topladım. Sistemi çalıştırmayı denediğimde her şey çalışıyor fakat Corsair Delta Spec kasamın önündeki 3 fanın birisi (en üstteki) çalışmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Kasa fanı anakartınıza düzgün bir şekilde bağlı mı?

Ledleri yanıyor hocam, sadece dönmüyor elim ile de döndürebiliyorum kablomasında sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Daha yeni dram arızasını giderdim şimdi de bu çıktı başımıza :D
Buraya Sitstem özelliklerimi de yazayim belki psu yetersiz olduğu için dönmüyor olabilir.
Ryzen 5 3600
Rx5700xt nitro+
Tuf x570(wifi olmayan modeli)
8*2 3000 Mhz Ram
512gb m2 ssd
650W PSU Kasanın önünde 3 tane üstünde 2 tane arkasında da 1 tane fan var takılı olarak sadece öndeki 1 tanesi dönmüyor. Çözülebilirse sorunum çok mutlu olurum iyi günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı