Çözüldü Kasanın önündeki USB 2.0 girişleri çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Puroesy

Kilopat
Daha fazla  
Kasamı aldığımdan beri önündeki iki adet USB 2.0 girişleri çalışmıyor fakat USB 3.0 girişi çalışıyor. Arka tarafta kablolar çok karışık olduğu için tam çözemedim. Ne yapmam gerekiyor? Fotoğraflarda çok şey gözükmüyorsa kusura bakmayın bu kadar çekebildim.

Dosya Ekleri

• 3.jpg
    3.jpg
    132,2 KB · Görüntüleme: 75
  • 2.jpg
    2.jpg
    321,4 KB · Görüntüleme: 54
  • 1.jpg
    1.jpg
    122,5 KB · Görüntüleme: 64
Çözüm
Anakart'ın usb portunu resim üzerinde işaretleyebilir misiniz ? Ve eğer mümkünse USB portunun ucunun nasıl gözüktüğüne dair bir resim paylaşabilir misiniz ?
1608542934653.png

Kırmızı ile işaretlediğim kabloyu söküp, mavi ile işaretlediğim yere takar mısınız? Bir de anakartınızın Asrock B450 HDV olduğunu düşündüğüm için bunu söylüyorum, model doğru değil mi?
Anakartınızın üzerindeki USB bağlantısı boş, o kablonun ucunu bulup takmanız gerek. Eğer USB 3.0 bağlantısının altındaki değilse.
Anakart'ın usb portunu resim üzerinde işaretleyebilir misiniz ? Ve eğer mümkünse USB portunun ucunun nasıl gözüktüğüne dair bir resim paylaşabilir misiniz ?

1608542934653.png

Kırmızı ile işaretlediğim kabloyu söküp, mavi ile işaretlediğim yere takar mısınız? Bir de anakartınızın Asrock B450 HDV olduğunu düşündüğüm için bunu söylüyorum, model doğru değil mi?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı