Kasanın Restart Düğmesine Kola Döküldü

RoaringLion

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Araf
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Gainward GeForce RTX 4070 Ti 12GB Ekran Kartı
• Intel Core i7 13700K İşlemci
• GSKILL 64GB(2x32) TRIDENT Z5 RGB SİYAH DDR5 5600MHz CL28 Çift Kanal Bellek
• Asus Prime Z790-A Anakart
• Samsung 990 Pro Soğutuculu 2 TB SSD x2
• Samsung HD103SI HDD
• Asus ROG Strix Helios GX601 Kasa
• MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 80+ Gold Güç Kaynağı
• Asus ROG Ryuo III 360 ARGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu
• Asus VP249QGR
• SS Apex 7
• SS Rival 600
• Logitech Z207
Profil Kapağı
1522506711
Kasanın restart düğmesine kola döküldü. Bilgisayar kendi kendine restart atıyor. Açma kapatma ve restart düğmeleri tepede. Düğme sertleşti. Nasıl temizlerim? Yan kapakları açabiliyorum ama ön ve üst kapağı çıkartamadım. Yardım edin lütfen. Kasa Casper Nirvana.

F9A1D01B-A7AA-4422-A1CD-71F4F8914A04.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevresini temizleyip kurumasını bekleyin. Bilgisayarı kullanmanız gerekiyorsa reset switch kablosunu geçici olarak sökebilirsiniz.

Çevresini temizleyip kurumasını bekleyin. Bilgisayarı kullanmanız gerekiyorsa reset switch kablosunu geçici olarak sökebilirsiniz.

Öyle yapacaktım ama benim güç düğmesi restart düğmesi kabloları birleşik. Birini sökersem öbürü de sökülüyor. Bİlgisayarı bir daha açamam. Fare veya klavye ile açmak için biostan ayar yapılabiliyormuş ama onu da bulamadım ben o yüzden o topa giremedim.

Anakart modelim pegatron ipmip h55 gen
Bilgisayar kendi kendine restart atmıyor ancak artık restart düğmesine de basılmıyor. Düğmenin altına erişemiyorum, kapakları sökemedim. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı