Kasaya fan önerisi

snowshade35

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bulabilirseniz Arctic F12 Rev. 2 alın. Fiyatına göre çok üstün bir performansı var. Attığınız Rampage fan yanında oyuncak kalır.

Ama bulamayacağınızı (Ya da stoktan dolayı çok yüksek fiyatı olduğunu) tahmin ederek ek olarka F12'nin orjinalini de alabilirsiniz. Her türlü bu fiyat aralığında çok iyidir. Attığınız modelden yine daha iyi.

Eğer yine bulamazsanız Arctic P12 alabilirsiniz ama bunu kasa fanı olarak önermiyorum. Mümkünse F12 alın.

Son düzenleme:
Bütceniz o Rampage fanın fiyatlarındaysa kesinlikle Arctis alın derim. Karantina bitince bende almayı düşünüyorum. Tam olarak F/P. Ayrıca ben RGB'yi gördüğünüz için o fanı seçtiğinizi düşünüyorum. Onların tek özelliği RGB olması.

Bütceniz o Rampage fanın fiyatlarındaysa kesinlikle Arctis alın derim. Karantina bitince bende almayı düşünüyorum. Tam olarak F/P. Ayrıca ben RGB'yi gördüğünüz için o fanı seçtiğinizi düşünüyorum. Onların tek özelliği RGB olması.
RGB takıntım çok yok. Vatanda en ucuz onları gördüğüm için söyledim
Eğer bulabilirseniz Arctic F12 rev. 2 alın. Fiyatına göre çok üstün bir performansı var. Attığınız Rampage fan yanında oyuncak kalır.

Ama bulamayacağınızı (ya da stoktan dolayı çok yüksek fiyatı olduğunu) tahmin ederek ek olarka F12'nin orijinalini de alabilirsiniz. Her türlü bu fiyat aralığında çok iyidir. Attığınız modelden yine daha iyi.

Eğer yine bulamazsanız Arctic P12 alabilirsiniz ama bunu kasa fanı olarak önermiyorum. Mümkünse F12 alın.

Bu arada hiçbiriniz stoğunu bulamadım.
Bu arada ne anlamda Arctics daha iyidir?

Kusura bakmayın. Kişisel mesaj nasıl atılıyor bilmediğim için buradan yazıyorum. Bir konuda bu koltuğun rahat olduğunu yazmışsınız. Fiyatlar çok pahalı olduğu için bu koltuğu oyuncu koltuğu niyetine alıcam. Acaba koltuk hakkındaki şuan ki fikirlerinizi öğrenebilir miyim

Dosya Ekleri

• 310647170_tn50_0.jpg
    310647170_tn50_0.jpg
    16,5 KB · Görüntüleme: 35
@snowshade35 her anlamda. Daha sessiz çalışır ama çok daha yüksek hava akımı sunar. Ayrıca ömrü de daha fazladır.

İnternete yazınca çıkıyor nasıl bulamadınız?

Hiçbir yerde stok yok baktım. Ayrıca fan için benim sessiz çalışması yeter. Rampage fanlarının yorumlarına baktım çoğu sessiz çalışıyor diyor ama ne kadar doğru bilemedim.

Her şeyi dikkate alsam Rampage'ye gelen yorumları alamam.

Her neyse. Buradan sonrası beni aşıyor. Çünkü size neden Rampage almamanız gerektiğini açıkladım. Ve forumda da binlerce mesaj ile Rampage'den uzak durulması gerektiğini yazdık. Verdiğiniz paraya çok daha iyisini alabilirken inat edip almamak size kalmış. Yine de bir şey daha yapabilirim :

Her şeyi dikkate alsam Rampage'ye gelen yorumları alamam.

Her neyse. Buradan sonrası beni aşıyor. Çünkü size neden Rampage almamanız gerektiğini açıkladım. Ve forumda da binlerce mesaj ile Rampage'den uzak durulması gerektiğini yazdık. Verdiğiniz paraya çok daha iyisini alabilirken inat edip almamak size kalmış. Yine de bir şey daha yapabilirim :
Boss bilişim güvenli değil galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı