Kasaya güç gelip gidiyor

mmxed

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, 1200 Watt bir güç kaynağına sahibim kasayı açıyorum, açtıktan sonra fanlar dönüyor 1 saniye sonra fanlar çalışmayı durduruyor sonra tekrar dönmeye başlıyor bu 30 saniye boyunca böyle oluyor ve sonra kasa komple kendini kapatıyor yani kasa hiç açılmıyor fakat bazen şans eseri açılabiliyor. Sorun nereden kaynaklanıyor çözemedim şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa içindeki parçaları söyleseydin emin ol buradaki kişiler çok detaylı bilgi verebilirdi yanlış bağlanmış bir güç kaynağı olabilir 1200 Watt çok fazla olabilir içindeki parçalara göre kesin bir şey diyemeyiz bize güç kaynağının özelliklerini vesaire yazarsan daha iyi olabilir

Kasa içindeki parçaları söyleseydin emin ol buradaki kişiler çok detaylı bilgi verebilirdi yanlış bağlanmış bir güç kaynağı olabilir 1200 Watt çok fazla olabilir içindeki parçalara göre kesin bir şey diyemeyiz bize güç kaynağının özelliklerini vesaire yazarsan daha iyi olabilir
rtx 3090 , i9 11900k işlemci. Bilgisayarı 3-4 ay önce toplamıştım bir sorun yoktu 3-4 ay pc boşta duruyordu bugün açtığımda böyle bir sorun ile karşılaştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Net çalışıyo banada aynısı olmuştu.

Güç kaynağımın markası toughpower pf1 argb 1200w.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Net çalışıyo banada aynısı olmuştu.
Anakartta o yeri bulamadım hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı