Kasayı taşırken ekran kartı çıkarılmalı mı?

PurpsDope

Hectopat
Şehir dışında üniversite kazandığım için bilgisayarımı toplayıp götüreceğim. Fakat daha önce kasayı içinde ekran kartı varken taşıdım bir sorun yaşamadım. Fakat uzun yolculukta (3-4 saat arası) bir sıkıntı olur mu diye merak da ediyorum. Araba ister istemez sallanıyor.

Şehir dışında üniversite kazandığım için bilgisayarımı toplayıp götüreceğim. Fakat daha önce kasayı içinde ekran kartı varken taşıdım bir sorun yaşamadım. Fakat uzun yolculukta (3-4 saat arası) bir sıkıntı olur mu diye merak da ediyorum. Araba ister istemez sallanıyor.
Bence kendi kutularının içine koy kutuları da kasanın içine kasayı da kutusuna [emoji3]

Ekran kartı kolayca sökülebilen ve geri takması gayet kolay olan bir parça. Tavsiyem sökmeniz yönünde. Ufak sallantılar problem olmasada, 3-4 saatlik bir yolda zarar gelme ihtimaline karşı sökmeniz gayet yeterli bir önlem.

Ekran kartı kolayca sökülebilen ve geri takması gayet kolay olan bir parça. Tavsiyem sökmeniz yönünde. Ufak sallantılar problem olmasada, 3-4 saatlik bir yolda zarar gelme ihtimaline karşı sökmeniz gayet yeterli bir önlem.
Teşekkürler. Kabloları sökmem dışında dikkat etmem gereken bir nokta var mı ekran kartını çıkarma konusunda? Kasaya bağlandığı bölgeden kolayca çıkarılabiliyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı