Çözüldü Kasayı televizyona bağladıktan sonra sistem açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berko07

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Makine/Teknikeri
Kasayı televizyona bağladım HDMI (her zaman yapıyorum) film izliyordum bir anda tak diye ekran gitti, tekrardan monitöre bagladım sinyal yok dedi ekran kartına bir şey oldu diye yedek kartım vardı onu denedim yine gelmedi, anakartta sorun oldugunu düşünerek yedekte anakartım da vardı onu da taktım her şeyi ayarladım çalıştırdım yine gelmedi. Sizce ne olmuş olabilir? Bir anda elektrik kesintisi falan da olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok HDMI kablon kasana temas ediyor olabilir, başıma geldi o yüzden sordum. :D
olabilir ediyor gibiydi hatırladıgım kadarı ile şuan işteyim ondan akşama anca bakıcam ama vga ile de denedim öyle de gelmedi ekran

Yok HDMI kablon kasana temas ediyor olabilir, başıma geldi o yüzden sordum. :D
teması kesersek düzelir mi ve birde dedigim gibi vgı ile de denedim öyle de gelmedi ekran

RAM'leri teker teker dene.
Hay böyle işin yaa ramlerden birisi gg olmuş, düzeltme şansımız var mı yoksa çöp mü oldu şimdi

Son düzenleme:
olabilir ediyor gibiydi hatırladıgım kadarı ile şuan işteyim ondan akşama anca bakıcam ama vga ile de denedim öyle de gelmedi ekran

teması kesersek düzelir mi ve birde dedigim gibi vgı ile de denedim öyle de gelmedi ekran

Hay böyle işin yaa ramlerden birisi gg olmuş, düzeltme şansımız var mı yoksa çöp mü oldu şimdi
Sanmıyorum. Çözüm olarak işaretleyebilir misin?

Ram bozulduysa bir bardak su iç.

Geri
Yukarı