Kasık bölgesinin altındaki bölge nasıl sıkılaşır?

Sırt üstü yatarken bacağınızı havaya doğru dimdik kaldırdığınizda orası kasılır. Bu hareketi ben günde 30 kere yapıyorum, eskisine göre daha iyi.

Sırt üstü yatarken bacağınızı havaya doğru dimdik kaldırdığınizda orası kasılır. Bu hareketi ben günde 30 kere yapıyorum, eskisine göre daha iyi.

Teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Benim bacaklarım mesela kaslıysa 2 gün sonra yağ tulumu oluyor. Bunun sebebi nedir? Beslenmemde değişiklik olmuyor.Kendimi sevemiyorum artık.

Teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Benim bacaklarım mesela kaslıysa 2 gün sonra yağ tulumu oluyor. Bunun sebebi nedir? Beslenmemde değişiklik olmuyor.
2 gün bence çok kısa bir süre. 2 hafta falan olsa antrenmansızlıktandır gibi şeyler diyebiliriz ama bacakların 2 günde kendini salması bence normal değil. Tavsiyem cildiyeciye görünmeniz.

2 Gün bence çok kısa bir süre. 2 hafta falan olsa antrenmansızlıktandır gibi şeyler diyebiliriz ama bacakların 2 günde kendini salması bence normal değil. Tavsiyem cildiyeciye görünmeniz.

Randevu almayı deneyeceğim teşekkürler. Bu arada diz bölgesinin katlanma sebebi derimin kalın olması mı?

Boyunuz ve kilonuz nedir ? Tek bir hareketle hiç bir yere varamazsınız. Bölgesel yağ yakımı diye bir şey yoktur. Hedefe göre beslenme ve antrenman yapmalısınız.

Randevu almayı deneyeceğim teşekkürler. Bu arada diz bölgesinin katlanma sebebi derimin kalın olması mı?
Hocam o kadar bilgim yok kusura bakmayın. Benim de derim kalın ama yağ oranım normal olduğu için sorunum yok. Belki sizde başka bir sorun vardır. İmkanınız varsa cildiyeciye görünmenizi tavsiye ederim.

İdeal kilonun zaten altındasın. Futbol oynuyorsun, illaki bacakların ve vücudun güzel bir görünüme sahip olur. Yaşın kaç dostum ?

Yeni konular

Geri
Yukarı