Kasıtlı Verilen Ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Little Bobby

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1523650010
Herkese merhaba. Ben Sosyal üzerinden Little Bobby. Yani eski adımla Ernesto Che Guevara. Dün forumda bir tartışma çıktı ve ben o tartışmadan "Diğer üyelere hakaret" cezasını aldım ve diyecek bir şeyim yok. Çünkü o cezayı hak ettim orada bir problem yok. Fakat sıkıntı şurada; Dün gece @HakanCT isimli moderatör tarafından "Siyasi avatar" adı altında bir ceza aldım. Cezanın süresi 1 saat fakat önemli olan bu değil. Benim avatarım Ernesto Che Guevara'nın profil resmi idi. Ben bu avatarı yaklaşık 1 yıl boyunca kullandım ve Recep Baltaş dahil hiçbir moderatör buna karışmadı veya ceza vermedi. Sosyal kurallarında ise şöyle yazıyor;
Dini veya siyasi mesaj veren avatarlar, profil imzalarının yanında Technopat logosu kullanan avatarlar da silinecektir. Aşırı dikkat çeken, rahatsız edici GIF avatarlar da silinebilir. 32 numaralı kural bu. Burada "Siyasi mesaj veren avatarlar" diyor fakat benim avatarımda hiçbir siyasi veya dini bir mesaj yoktu. Bu cezanın tarafıma kasıtlı olarak verildiğine inanıyorum. Ayrıca kuralları bilmeyen bir moderatörün diğer üyelere ceza verme hakkının olduğunu düşünmüyorum. Profil fotoğrafım şuydu;
1.jpg

Saygılarımla.

Son düzenleme:
Verilen cezaların hiçbiri sırf o kişi ceza alsın diye verilmiş cezalar değildir. Kendiniz söylüyorsunuz, ceza süreniz kısaydı ve zaten o gün cezalıydınız. Yani benim veya başka bir yetkilinin sizinle sorunu yok. Kuralları okumanız çok güzel. Kaç yıldır kullandığınızın benim için bir önemi yok. Ben gördüğüm kuralı uyguluyorum sadece. Yönetim ekibi uygun görürse tekrar profil fotoğrafınızı değişebilirsiniz.

407771

Benim için gayet açık ve net.

407772

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı