Kaspersky 1 yıl 48TL

Hocam yazılım ile uğraşıyorum ve en basitinden bir şeyin çözümünü ararken bilmediğim bir sürü siteye giriyorum. Bir sürü dosya indirebiliyorum. Bunun için aldım ben mesela. Günlük kullanıcı için gerekmez dediğiniz gibi ama.
Windows 10 sanal makine kurup oraya eğer exe dosya indiriyorsanız test edebilirsiniz virüs mü değil mi diye. Yazılım ile uğraştığınız için söylüyorum, yoksa normal bir bireyin harcı değil bu işlemi yapmak. Öbür türlü zaten her türlü kullanıcıya bakıyor iş.

Windows 10 sanal makine kurup oraya eğer exe dosya indiriyorsanız test edebilirsiniz virüs mü değil mi diye. Yazılım ile uğraştığınız için söylüyorum, yoksa normal bir bireyin harcı değil bu işlemi yapmak. Öbür türlü zaten her türlü kullanıcıya bakıyor iş.
Küçük bir şey için ona uğraşamam hiç. Onun yerine yıllık 48TL vermek daha mantıklı.

Bu sadece bilgisayar tarama mı oluyor yoksa internete Kaspersky koruması falan ekliyor mu? Alınır mı? Defender'den daha iyi olduğu kesin ama Torrent'ten oyun indirmiyorum, maksimum TR yama indiriyorum.

Hangi paketi önerirsiniz? Ve sizce çok gerekli mi?

Bende aynı sorulara takıldım. Torrent kullanmasamda TR yama indirdiğim siteler bana ürperti veriyor.

Hangi paketi önerirsiniz? Ve sizce çok gerekli mi?
Bu sadece bilgisayar tarama mı oluyor yoksa internete Kaspersky koruması falan ekliyor mu? Alınır mı? Defender'den daha iyi olduğu kesin ama Torrent'ten oyun indirmiyorum, maksimum TR yama indiriyorum.

Bende aynı sorulara takıldım. Torrent kullanmasamda TR yama indirdiğim siteler bana ürperti veriyor.
Bence 70TL'lik paketi alın. 48TL olan PC koruması. 70TL olan ise PC + İnternet. Üstüne de VPN veriyorlar. Ben okumadan direkt aldım pişmanım keşke 70TL verseydim.

Geri
Yukarı