Kaspersky abartılıyor mu?

Texrtwind

Decapat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Özellikle de Kaspersky fanlarına :D Geçen sene lisans satın aldım ve yaklaşık 1 yıldır Kaspersky kullanıyorum. Daha önceden ESET kullanıyordum ve gerçekten virüsleri rahatça avlayabiliyordu. Kaspersky en ufak uyarı vermiyor arkadaş! AVTest sonuçlarına bakılınca ESET'in neredeyse hiç yanlış alarmının olmadığını görebilirsiniz. Artık dosya indirdiğimde içim rahat etmiyor ve mutlaka VirusTotal ile de taratıyorum. Birçok AV virüs bulurken Kaspersky'da ses soluk yok. Bu günden itibaren silme kararı aldım ve tekrar ESET'e geçiyorum. Kesinlikle Kaspersky önermiyorum. Yanlış alarm vermemek için virüsleri pas geçiyor.
*Internet Security versiyonu.

Virüs örnekleri:

Kendilerini açmadan sildim. Korsan falan da kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anti-Virüs programları imza yöntemi ile ayıklıyor virüsleri ve her gün devasa güncelleme alıyorlar bu şekilde ölçmek doğru değil.

ESET, sisteme daha girmeden uzaktan gördüğü anda uyarıyı yapar ve engeller.
Kaspersky, virüs sisteme girip orayla burayla oynamaya başlayınca uyarı verir. :)

Hayır abartılmıyor, ESET şirketler için Kaspersky kişisel kullanım için ücretsiz olarak Avast ve Avira iyidir.

Çok önerildiği için 1 kere kullanayım dedim, PC daha yavaş açılmaya ve çalışmaya başladı bende sildim şimdi eski hızına geri döndü.

Yeni konular

Geri
Yukarı