Kaspersky Ağ Saldırısı Engelleyici Etkinleşmiyor

Rage

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Space
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526129312
Bugün uzun süredir sıkıntısız kullanığım Kaspersky 19 Free’yi, Kaspersky’ın silme aracı ile silip Kaspersky 20 Free’yi kurdum.

"Ağ Saldırısı Engelleyici Etkinleşmiyor" gibi bir hatayı sürekli verdi. Bu seferde Kaspersky 20 Free’yi, Kaspersky’ın silme aracı ile silip yerine Kaspersky Secure Cloud’u kurdum. Yine aynı hatayı verdi.

Bilgisayarı güvenli modda başlatıp hem Kaspersky 20 Free ile hem de Malwarebytes ile tarattırdım. Herhangi bir şey çıkmadı. Ayrıca, güvenli modda ağ saldırısı engelleyici hatası vermedi.

Sistemim güncel ve Windows 10 1903 kullanıyorum.

Bugün uzun süredir sıkıntısız kullanığım Kaspersky 19 Free’yi, Kaspersky’ın silme aracı ile silip Kaspersky 20 Free’yi kurdum.

"Ağ Saldırısı Engelleyici Etkinleşmiyor" gibi bir hatayı sürekli verdi. Bu seferde Kaspersky 20 Free’yi, Kaspersky’ın silme aracı ile silip yerine Kaspersky Secure Cloud’u kurdum. Yine aynı hatayı verdi.

Bilgisayarı güvenli modda başlatıp hem Kaspersky 20 Free ile hem de Malwarebytes ile tarattırdım. Herhangi bir şey çıkmadı. Ayrıca, güvenli modda ağ saldırısı engelleyici hatası vermedi.

Sistemim güncel ve Windows 10 1903 kullanıyorum.
Kaspersky Free kullandığınız içindir onda ağ koruması yok Internet Security veya Total Security kullanabilirsiniz.

Sıkıntı, ağ saldırısı engelleyicisi korumasının çalışamaması, çalışamaması... Kaspersky'in ikonu kırmızı ünlem, sürekli bildirim veriyor.

Kaspersky Free ayarları kurcalamanıza izin vermiyor. Ücretli versiyonunda ve Secure Cloud'da var o... 🙂

Secure Cloud Free'de de var... Kaspersky Free'de yok. 🙂 Secure Cloud Free'yi de yüklemiştim. Aynı hatayı aldım. İlk mesajımda belirttiğim gibi..

İlk olarak kaldırma aracı kaldırmada sorun yaşanıyorsa kullanılır ve tavsiye edilmeden kullanılmaz.
Ağ sürücülerinizi kaldırıp güncelleyin.
Ayarları varsayılana çekip deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı