Kaspersky antivirüs iyi mi?

Virüsten kastınız nedir? Hangi uygulamaymış bu? Google Play Protect sayesinde zaten zararlı uygulamalar Store üzerinde yer almıyor. Arada tespit edilmeyenler olsa dahi bunları alıp bulabileceğinizi sanmıyorum.

Play Store'da o kadar kolay virüs bulunabileceğini sanmam.
Evet biliyorum ama ESET algıladı ben de bir şey sandım.
Virüsten kastınız nedir? Hangi uygulamaymış bu? Google Play Protect sayesinde zaten zararlı uygulamalar Store üzerinde yer almıyor. Arada tespit edilmeyenler olsa dahi bunları alıp bulabileceğinizi sanmıyorum.
Uygulamanın adı: Test Virus.

Kaspersky bence bütün piyasadaki Anti-Virüs'leri çöpe atar o kadar kaliteli dün kardeşim bilgisayarına virüs yüklemiş torjan vesaire piyasadaki 10-15 tane virüs programı denedim Kaspersky yükledim direk sildi PC düzeldi hatta dün yaşandı olay bakabilirsin profilime.

Zararlı uygulamalar yinede ara sıra çıkıp kullanıcıları etkileyebiliyor. Ama yinede "Test virüs" diye çıkacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı