Çözüldü Kaspersky antivirüs programını kaldırmak bilgisayara zarar verir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Yalçın1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Vatan Bilgisayar'dan aldığımda Windows kurmak için antivirüs programı alın demişlerdi ve Kaspersky antivirüs programı olarak vermişler. Ben bu uygulamayı sildiğim zaman bilgisayarıma bir zararı olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar ben Vatan Bilgisayar'dan aldığımda Windows kurmak için antivirüs programı alın demişlerdi ve Kaspersky antivirüs programı olarak vermişler. Ben bu uygulamayı sildiğim zaman bilgisayarıma bir zararı olur mu acaba?

Kaspersky bir antivirüs programı eğer düzgün bir şekilde kaldırır iseniz sistemde bir sorun çıkmayacaktır lakin sisteminiz (eğer Windows kullanıyorsanız) sadece Windows'un kendi güvenlik uygulamaları çalışacağı için sistemi daha dikkatli kullanmanız gerek.
Herhangi bir zararı olmaz, silebilirsiniz.

Kaspersky bir antivirüs programı eğer düzgün bir şekilde kaldırır iseniz sistemde bir sorun çıkmayacaktır lakin sisteminiz (eğer Windows kullanıyorsanız) sadece Windows'un kendi güvenlik uygulamaları çalışacağı için sistemi daha dikkatli kullanmanız gerek.

Çözüm
Kaspersky bir antivirüs programı eğer düzgün bir şekilde kaldırır iseniz sistemde bir sorun çıkmayacaktır lakin sisteminiz (eğer Windows kullanıyorsanız) sadece Windows'un kendi güvenlik duvarını çalıştıracak tır bunun için daha dikkatli kullanmanız gerek sisteminizi.

Antivirüs programı olmadan rahat edemedim geri yükledim peki nasıl bu program iyi mi güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı