Kaspersky artık ücretsiz kullanılamıyor mu?

Bende de böyle bir sorun olmuştu, silip tekrar indirmiştim ve başka mail girmiştim. Ama bunu yaparken deneme sürümünü reddet. Yoksa yine aynısı olur. Şu an Free kaldırılmadı. Eğer kalkarsa da Bitdefender kullanabilirsin.

Dediğinizi yaptım düzeldi, teşekkürler.
@Murat5038 bu arada gerçekten kullanamıyordum "hahaha" atıyorsun.

@Murat5038 bu arada gerçekten kullanamıyordum "hahaha" atıyorsun.
Çünkü sosyalde önceden kaç kere açılan konuları görmüyorsun. Çünkü kurmasını yanlış yapılan yazılıma kaldırıldı mı diye soruyorsun.
Deneme sürümü ile ücretsiz sürümü ayıramıyorsun.
Kaç kez yazdık kurarken free seçilecek diye.

Çünkü sosyalde önceden kaç kere açılan konuları görmüyorsun. Çünkü kurmasını yanlış yapılan yazılıma kaldırıldı mı diye soruyorsun.
Deneme sürümü ile ücretsiz sürümü ayıramıyorsun.
Kaç kez yazdık kurarken Free seçilecek diye.

Hocam ben hep deneme sürümünü bir araçla modlayan birisiyim. Neredeyse 1 yıldır deneme sürümünü resetleyerek 300 günlük deneme sürümü elde ettim, bitince böyle oldu ve o konuları görmedim. Ne yapmamı bekliyorsunuz?

Hocam ben hep deneme sürümünü bir araçla modlayan birisiyim. Neredeyse 1 yıldır deneme sürümünü resetleyerek 300 günlük deneme sürümü elde ettim, bitince böyle oldu ve o konuları görmedim. Ne yapmamı bekliyorsunuz?
İllegal kullanıyorsun bir de yardım istiyorsun. Ona modlamak değil kaçak kullanmak deniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı