Kaspersky bilgisayarı kastırıyor

Drachaos

Hectopat
Merhaba dostlar 16 GB RAM 2400G işlemciye sahibim bilgisayarımda program çok yok asla kasmıyor Kaspersky yükledim eskisi gibi hızlı değil 0.50-1 saniyelik takılmaları hissediyorum ve Kaspersky'i kaldırdım Defender'e geçtim problem düzeldi. Neden böyle bir sorun yaşatıyor? Forumda asla kasmıyor diye konu açıp cevap verdiniz hiç öyle çıkmadı maalesef.

Merhaba dostlar 16 GB RAM 2400G işlemciye sahibim bilgisayarımda program çok yok asla kasmıyor Kaspersky yükledim eskisi gibi hızlı değil 0.50-1 saniyelik takılmaları hissediyorum ve Kaspersky'i kaldırdım Defender'e geçtim problem düzeldi. Neden böyle bir sorun yaşatıyor? Forumda asla kasmıyor diye konu açıp cevap verdiniz hiç öyle çıkmadı maalesef.
16 GB Ram ile kastığına emin misiniz? Bence Kaspersky yüzünden değildir. 4 GB Ram var bende Kaspersky yüklü, kasmıyor. Ancak Kaspersky silince düzeldi demişsiniz o olayı anlayamadım.

Kesinlikle haklısın Kaspersky ağır geliyor...

Olabilir, her yazılım her sistemde sorunsuz çalışacak diye bir kural yok. Kaspersky'a mümkünse hata raporu yollayın sistem bilgilerini zaten rapora ekler, gelecek güncellemeler için göz önünde bulundursunlar. Alternatif olarak da ESET öneririm, kişisel ve iş sistemlerimde Kaspersky'dan daha hafif ve başarılı bulmuşumdur hep.

Araştırmalarıma göre internette korunmayı bildiğim için defender benim için yeter de artar sadece search yapıyorum başka yaptığım birşey yok neredeyse yorumlar için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı