Kaspersky devre dışı bırakma ekranının gelmesi normal mi?

Makaleler
12
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Kaspersky'nin diğer araçlar bölümünden, kullanılmayan veri temizleyici kullanılırken devre dışı bırakmaya dair herhangi bir işlem yapmadığım halde kendi kendine Kaspersky'i kaç dakikalığına devre dışı bırakmak istiyorsunuz ekranının gelmesi normal midir?
Yapmış olduğum aşamalar, resimlerle:

Ekran Alıntısıkaspersky.JPG

Ekran Alıntısı kaspersky1.JPG

Ekran Alıntısı kaspersky2.JPG

Ekran Alıntısı kaspersky3.JPG

Normal değil, yıllardır Kaspersky kullanırım hiç başıma gelmedi.
Tam tarama yapın bir. Ayrıca çok kafanıza takmanıza gerek yok ara sıra buga falan girebilir her program.
CloudFlare'nin çöktüğü bir dünyada yaşıyoruz.

Normal değil, yıllardır Kaspersky kullanırım hiç başıma gelmedi.
Tam tarama yaptım. Sonuca bakarsak "Güvenli: Tespit edilen tehdit yok." Ama tam tarama yaparken başında bekleyip pür dikkat izlememe gelirsek, dosyaları ilk defa tararcasına ağır ağır tarayıp ondan sonrasında da taranan dosya sayısı takılıp bekliyor. 2020 ve 2021'de ne hızda taradığını biliyorum. Şu an nasıl taradığını da görüyorum.
Veritabanı güncellemesi de takılıp bekliyor. Onun normalde nasıl ilerlediğini de biliyorum.
Kaspersky'de olan anormalliklere eşzamanlı olarak masaüstü simgelerinde, Google Chrome'de de gözle görülür anormallikler var.

@Murat5038 Müsait olduğunuzda TW ID şifre paylaşsam detaylıca inceleme yapar mısınız?

Tam tarama yaptım. Sonuca bakarsak "Güvenli: Tespit edilen tehdit yok." Ama tam tarama yaparken başında bekleyip pür dikkat izlememe gelirsek, dosyaları ilk defa tararcasına ağır ağır tarayıp ondan sonrasında da taranan dosya sayısı takılıp bekliyor. 2020 ve 2021'de ne hızda taradığını biliyorum. Şu an nasıl taradığını da görüyorum.
Veritabanı güncellemesi de takılıp bekliyor. Onun normalde nasıl ilerlediğini de biliyorum.
Kaspersky'de olan anormalliklere eşzamanlı olarak masaüstü simgelerinde, Google Chrome'de de gözle görülür anormallikler var.

@Murat5038 Müsait olduğunuzda TW ID şifre paylaşsam detaylıca inceleme yapar mısınız?
! içeren raporları atar mısınız? bakalım bi.

Yeni konular

Geri
Yukarı