Kaspersky diskin %100'ünü kullanıyor

Aegur

Hectopat
Steam'den indirme yaparken disk %100 oluyor Kaspersky kapatığımda bu sorun çözülüyor. Programda mı sıkıntı var yoksa virüsle ilgili bir şey mi?
-Tarama sonucuna göre virüs yok gözüküyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den indirme yaparken disk %100 oluyor Kaspersky kapatığımda bu sorun çözülüyor. Programda mı sıkıntı var yoksa virüsle ilgili bir şey mi?
-Tarama sonucuna göre virüs yok gözüküyor
Cihazınıza bir şey indirirken veya virüs taraması yapılırken diskin %100'ü kullanılır normal bir durum. Virüsle alakalı olduğunu sanmıyorum.

Belki Kaspersky tarama yaptığı için %100 oluyordur. Tarama esnasında mı boşta mı %100 oluyor ? Tarama esnasında ise normaldir. Boşta ise programı takip edin ne işlem yapıyor diye.

SSD kullanıyorum evet %100 oluyor ama disk yavaş çalıştığından indirme 0 a iniyor oyun indiremiyorum kısaca
Belki Kaspersky tarama yaptığı için %100 oluyordur. Tarama esnasında mı boşta mı %100 oluyor ? Tarama esnasında ise normaldir. Boşta ise programı takip edin ne işlem yapıyor diye.
hayır tarama filan yapmıyor kaç gündür bir şey indireceğim zaman kapatıyorum

Son düzenleme:
Kapatıp açtığın için bunları yaşoyorsun zaten. Düzgün çalışan yazılımı bozmaya birebir insanoğlu.
Kaldırıp tekrar kurun yasal lisanslı ise, güncellemelerini yapın kullanıyorsa kullansın indirmeye dosya boyutuna göre etki eder ve normaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı