Kaspersky ESET'i virüs olarak gördü

Thrian

Hectopat
Dün akşam durduk yere böyle bir bildirim geldi. İki uygulamayı da açmamıştım. Telefonun ekranın açtıktan 5 saniye sonra bu bildirim geldi. Ben de sildim ve sonra tekrar yükledim. Yine aynı bildirim geldi. Acaba birbirleri ile çalıştığı için mi oluyordur? Önceden böyle bir şey olmamıştı ve iki uygulamayı da açmadım sadece yüklüler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220706_111745.jpg
    Screenshot_20220706_111745.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 56
Dün akşam durduk yere böyle bir bildirim geldi. İki uygulamayı da açmamıştım. Telefonun ekranın açtıktan 5 saniye sonra bu bildirim geldi. Ben de sildim ve sonra tekrar yükledim. Yine aynı bildirim geldi. Acaba birbirleri ile çalıştığı için mi oluyordur? Önceden böyle bir şey olmamıştı ve iki uygulamayı da açmadım sadece yüklüler.
İki AV'yi bir cihaza yüklemek mantıksız. Çünkü bazen birbiri ile çakışıyorlar. Daha önce ben de ikisini beraber indirdiğimde sorunlar olmuştu. Kaspersky ESET'i, ESET ise Kasperskyı çakışan uygulama olarak gösterip kaldırmam gerektiğini söylüyordu. İsteğe bağlı birini kaldırın.

Biri fazlasıyla yeterli. Hangisi orjinalse onu kullanın.
Zaten telefondan kullanıyorum. İkisi de bedava. Peki virüs yok mudur o zaman?

İki Av'yi bir cihaza yüklemek mantıksız. Çünkü bazen birbiri ile çakışıyorlar. Daha önce ben de ikisini beraber indirdiğimde sorunlar olmuştu. Kaspersky ESET'i, ESET ise Kaspersky'ı çakışan uygulama olarak gösterip kaldırmam gerektiğini söylüyordu. İsteğe bağlı birini kaldırın.

Yani virüs yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı