Kaspersky farklı bir siteden ucuza alınır mı?

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam arkadaşlar, naçizane bir sorum olacak. Yarın Kaspersky Anti-Virüs programımın lisansı doluyor. Bende Kaspersky Total Security 2 cihaz 1 yıl lisansı satın alacağım. Kendi sitesinde KDV dahil 230 ₺ bir fiyata sahip. N11 sitesinde aynı ürün 160 ₺ civarında sizce kendi sitesinden mi almalıyım yoksa N11 sitesinden mi satın alayım? Daha önce Xbox Game Pass PC 3 aylık satın almıştım farklı bir satıcıdan 1 aydır sıkıntı yaşamadım. Fakat bunda teretdütte kaldım. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa Kaspersky resmi sitesinden al, bu işler genelde satıcının güvenli olmasına bakar. N11'de bulunan satıcı güvenli ise oradanda alabilirsin.

Resmi mağazadan tabii ki de.
Zamanında ben de internette satılan kodlardan almıştım format attıktan sonra çalışmamıştı, destek ile iletişime geçtim, resmi mağaza dışından alışveriş yaptığım için yardım edemeyeceklerini söylediler ben de ortada kaldım öylece.
Para biriktirip resmi mağazadan almayı düşünüyorum artık, en güvenlisi o sonuçta.

fgh.PNG

3-4 ay önce 10 veya 20TL'ye Aliexpress'ten almıştım. Fiyatı tam hatırlamıyorum. Onuda kuponla bedavaya getirmiştim.

Resmi mağazadan tabii ki de.
Zamanında ben de internette satılan kodlardan almıştım format attıktan sonra çalışmamıştı, destek ile iletişime geçtim, resmi mağaza dışından alışveriş yaptığım için yardım edemeyeceklerini söylediler ben de ortada kaldım öylece.
Para biriktirip resmi mağazadan almayı düşünüyorum artık, en güvenlisi o sonuçta.
Hocam ben de resmi mağazadan almadım ve formattan sonra gidince Kaspersky desteğe yazdım ve kodu sıfırladılar düzeldi. Müşteri temsilcisine göre değişiyor demek ki.

Geri
Yukarı