Kaspersky Free nasıldır?

GaMeOvEr-727

Decipat
İyi günler herkese öncelikle. AV olarak 3 aylık bedava olan Kaspersky Total sürümünü kullanıyorum. Ancak artık son 1 haftası kaldı ve ben de hangi AV programına geçsem diye düşünüyorum. Ücretsiz olarak Kaspersky Free kullanmayı düşünüyorum. Bir zamanlar kullanıyordum ve gayet iyiydi. Bir keresinde açtığım bir dosya yüzünden bir bildirim gelmişti Kaspersky Free'den ve anında virüsü bulup silmişti. Sizce Kaspersky Free iyi mi? Yoksa yerine başka ücretsiz tavsiye edebileceğiniz AV var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

BlackShadow

Kilopat
En iyilerinden birisi. Yanında ücretsiz sürüm Malwarebytes de kullanırsanız güvenliği maksimuma çıkarmış olursunuz.

Asynn

Femtopat
Makaleler
2
Uzun zamandır Kaspersky Security Cloud Free kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

smiLonly

Hectopat
Makaleler
4
Kaspersky Free kullanıyorum. Çok memnunum, özellikle tarayıcıdan girdiğim sitelerde beni baya iyi koruyor diye düşünüyorum :D

Yağmur Kuşsan

Centipat
Makaleler
1
Ben kullanıyorum, sistemi yormuyor, eski bilgisayarımda da onu kullanıyordum ve onu da yormuyordu. Koruması da güzel, internette de eklenti sağlıyor size ve güvensiz sitelerde sizi uyarıyor.

MertDaniel00

Picopat
Hocam Free olanın linkini atar mısınız? Ben aramıştım da bulamadım. Benim de denemem bitti Free versiyon olanı kullanmak istiyorum.

YagizMuraKose

Picopat
Yer
C:/World/Europe/Turkey/Istanbul/Buyukcekmece
Hocam Free olanın linkini atar mısınız? Ben aramıştım da bulamadım. Benim de denemem bitti Free versiyon olanı kullanmak istiyorum.

Yukarı