Kaspersky Hangi Sürüm Kullanıyorum?

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi. Telefonda taksitin son gününde Kaspersky 2013 almıştım. Üstünde 2014'e ücretsiz yükseltme yazıyordu. Kutuyu ve keyi kaybettim. Şuan hangi sürümü kullandığımı nasıl anlarım?

Antivirüsün kullanıcı arayüzünü açtığınızda üzerinde yazar, daha ayrıntılı bakmak istiyorsan uygulamanın "Hakkında" kısmından bilgi alabilirsin.

Hakkında kısmı mevcut değil. Zaten arayüzü araştırıp ta konuyu açtım. Resimde gördüğünüz gibi. Sağ üstte bulunan ayrıntılarda yazmıyor. Denetim masasındaki program ekle kaldır kısmında da yazmıyor. Lisans vb. yazılarına tıkladığımda da yazmıyor.

caYOhAN.jpg

Saatin oradaki simgelerde kaspersky simgesi olması lazım, gizlenmiş olabilir. Orada kaspersky simgesine sağ tıklarsan hakkında kısmı çıkacaktır.

Kardeşim sen şuan 2014 sürümünü kullanıyorsun. Bende kaybetmiştim keyimi ancak satın aldığım faturayı tarayıcıdan pc ye attım faturanın fotosunu onlara gönderdikten sonra keyimi bana geri verdiler. Faturanı onlara mail ile göndermen lazım. Ayrıntılı bilgi istiyorsan anlatırım sana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dene yazıyor ama key mi girmem lazım orijinal olması için?

Resimde sağ üstte bulunan kaspersky yazısına tıklayınca bir pencere açıldı orada sürümü yazıyor 2013. 2014 indiriyorum şuan.

@THE_MILLER İndirip kurdum. Ve hiçbir değişiklik olmadı. Sağ üst kısmımda yine 2013 yazıyor beki de ben 2013 sürümü almışımdır o yüzden tekrar yüklemiştir çünkü biraz farklıydı ilk yüklerken. Kaspersky yalan söylüyor ama iyi antivirüs firması.

Arayüz 2014'e ait. 2013 sürümü zaten 8.0 ve üzerine yüklenmiyor. Win7'de iken 2014 sürümüne yükseltip sonrasında Win8'e geçti isen bu şekilde yüklenmiştir.
Sürümü hala merak ediyorsan resimdeki Destek yazana tıkla orada program sürümü bölümünde 14.xxxxxxx diye gidiyorsa 2014 kullanıyorsun.

Sürüm 14.0.0.4651. Bilgisayarı aldığımda Windows 8'di. Daha sonra kendim Windows 8 formatı attım. Antivirüs'ü o zaman aldım zaten.

Kardeşim nasıl 2013 kullanıyor yaaa besbelli 2014 bu işte... ben 2 yıldır düzenli olarak vatan bilgisayardan kasper satın alıyorum bu arkadaşım Kaspersky İnternet Securty 2014 kullanıyor ARAYÜZDEN BELLİ ZATEN ne kullandığı. Kardeşim eğer keyini kaybettiysen (212) 573 15 75 ile iletişime geçiniz. Bende orjinal keyimi kaybettim bu numarayı aradım hallettim. Buda Kaspersky Türkçe Destek Destek | Kaspersky Lab TR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı