Kaspersky hariç, hafif ve ücretsiz Antivirüs önerisi

O bir anti malware yazılı mıdır anti virüs programı değildir ve hafif bir yazılım değildir.
Bitdefender ise aşırı RAM ve CPU kullanır eğer kullanıyorsanız görev yöneticisine göz atmanızı tavsiye ederim.
Ben yıllardır AV kullanmıyorum. Kullanan arkadaşlarım öneriyordu ve hafif olduğunu söylüyordu.

Son düzenleme:
Düşük sistemlerde bile çalışan yani hafif ve ücretsiz bir antivirüs önerisi istiyorum. Kaspersky dışında.

Comodo - Gerçek PC koruması basit Antivirus yazılımlarından daha fazlasını gerektirir buradan Comodo antivirüs ve Comodo internet secuirty ürünlerine göz atabilirsiniz
Buradakı derken buraya yazanları kastettim eğer dediklerini kullanırsanız hafif virüs programları değiller.
Önerdiği program antivirüs yazılımı bile değil aşağılamak için demedim doğruyu söyledim.

Niye insanlar aşağılandı anlayamadım şimdi? Genelleme yapmasak mı?

Norton o kadar hafif mi?
Comodo - Gerçek PC koruması basit Antivirus yazılımlarından daha fazlasını gerektirir buradan Comodo antivirüs ve Comodo internet secuirty ürünlerine göz atabilirsiniz
Buradakı derken buraya yazanları kastettim eğer dediklerini kullanırsanız hafif virüs programları değiller.
Önerdiği program antivirüs yazılımı bile değil aşağılamak için demedim doğruyu söyledim.
Neden 3 tane Comodo mesajı yazdınız? Comodo'nun bir Norton kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.

Ben yıllardır av kullanılıyorum. Kullanan arkadaşlarım öneriyordu ve hafif olduğunu söylüyordu.

O arkadaşların eminim görev yöneticisi diye bir şey duymadı veya bayağı sağlam bilgisayarları var sor bakalım adamın sistem özellikleri ne Kaspersky kullanamıyorsa Bitdefender hiç kullanamaz.
Norton o kadar hafif mi?

Neden 3 tane Comodo mesajı yazdınız? Comodo'nun bir Norton kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.

Norton ücretli bir yazılımdır adam ücretsiz demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı