Kaspersky harici ücretsiz antivirüs programı arıyorum

Korumada da iyidir. Webroot, Dr Web gibiler tercih edilen yazılımlar hala.

Çok ilginç. Malware testlerine pek girmeyen ve kendi forumunda amatör testlerin yapılmasını yasaklayan, gördüğüm her değerlendirmede en alt sıralarda bulunan Webroot mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Malwarehub testlerinin de göz yanılttığını düşünüyorum. Testlerin yapıldığı en yüksek ayarlarda sezgisel koruma düzeyi bilinmeyen bütün uygulamaları bloklaması üzerine ayarlandığı için aynı zamanda bir ton false positive ile karşılaşacaksınız.

@acv dediklerinizi destekler nitelikteki şu videoyu da aşağıya bırakayım;

Teşekkür ederim, TPSC'nin videosunu da koyacaktım fakat unutmuşum :)

O değil de nerede görsem Windows Defender her yerde iyi puan alıyor ama kimse nedense pek güvenemiyor o da ilginç bir durum.

Kimse değil, MT ve Wilders üzerinde Windows Defender'a ince ayar yapıp kullanan bir hayli insan var. Varsayılan ayarlarda kullanılmaması gerektiğine ben de katılıyorum.

Bahsettiğiniz ince ayarı incelemek istiyorum nereden bakıyoruz?

Çok ilginç. Malware testlerine pek girmeyen ve kendi forumunda amatör testlerin yapılmasını yasaklayan, gördüğüm her değerlendirmede en alt sıralarda bulunan Webroot mu?
Teste girer, girmez o beni ilgilendirmiyor. Gerçek zararlıları tanımlamada yeterli düzeyde görüyorum. Video olarak test paylaşılmış ancak video ile bilindik bir kurum değilse bir veri olarak ifade etmiyor bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı