Kaspersky her şeyi virüs olarak algılıyor

Sorun bitmiyorrr

Hectopat
Daha fazla  
Daha 2 gün önce yükledim bir şey yoktu ama bugün her şeye aşırı tepki vermeye başladı. EBA'ya girdim engelledi, sonra Google'yi erişime kapati resetle geçti (normalde bilgisayarda bir şey yok virüş vb) sonra gezinirken normal sayfalarda sürekli Google kamerani açiyor diyor, orijinal siteden bir şey indirsem GPU Z gibi seyler hemen virüs diyor, ne yapacagim silmeli miyim? Zaten çok kastırıyor bilgisayarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğin yerin linkini atar mısın? Kaspersky'ın kendi sitesi mi? Kaspersky'ın kendi sitesinden indirdiysen tam tarama yap, bir şey olabilir gerçekten, bu kadar uyarı vermesi normal değil. Ek olarak @Murat5038 hocam Kaspersky'da topluluk moderatörüydü sanırım, daha iyi bir cevapta bulunabilir sana.

İndirdiğin yerin linkini atar mısın? Kaspersky'ın kendi sitesi mi? Kaspersky'ın kendi sitesinden indirdiysen tam tarama yap, bir şey olabilir gerçekten, bu kadar uyarı vermesi normal değil. Ek olarak @Murat5038 hocam Kaspersky'da topluluk moderatörüydü sanırım, daha iyi bir cevapta bulunabilir sana.
https://www.kaspersky.com.tr/downloads/thank-you/antivirus-free-trial burdan indirdim 2 kere tam tarama yaptim ve sürekli rokkit taramasi da yapti birsey çıkmadi
Neden bende bulunan Kaspersky, GPU-Z'i virüs olarak algılamıyor? Muhtemelen temiz yerden indirmediniz. Kaspersky rapor sonuçlarını paylaşır mısınız?

Simdi Technopat verinizi topluyor diye uyarı yaptı.
Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer
Bunu yükleme amacım virüsü temizlemekti malware ile taratım bulamadı ama Kaspersky ile tarıyınca rokkit bulmustu sonra sildi.

Son düzenleme:
Daha 2 gün önce yükledim bir şey yoktu ama bugün her şeye aşırı tepki vermeye başladı. EBA'ya girdim engelledi, sonra Google'yi erişime kapati resetle geçti (normalde bilgisayarda bir şey yok virüş vb) sonra gezinirken normal sayfalarda sürekli Google kamerani açiyor diyor, orijinal siteden bir şey indirsem GPU Z gibi seyler hemen virüs diyor, ne yapacagim silmeli miyim? Zaten çok kastırıyor bilgisayarı.

Bende GPU-Z'yi virüs olarak algılamıyor. Belki temiz bir yerden indirmemişsinizdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı