Çözüldü Kaspersky ile tarama yaparken ses sürücüsü gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirdgn34

Decapat
Başlıkta da göründüğü gibi Kaspersky ile tarama yaptım ve bir zararlı dosya bulundu. Temizle ve yeniden başlat dedim. Bir hata kodu çıktı önüme, sağ üstten kapattım, PC'yi yeniden başlattı. Daha sonrasında ses kısmında çarpı vardı, ses yok yani hata veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ya da daha önce yaşayan oldu mu hiç?

Driver Booster tarzı bir programla kurmadın değil mi driver? Aygıt yöneticisinden bir kontrol et bakalım. Ünlem var mı? Driver edin sitesinden kur geç.

Belki de 10'dan fazla kez Windows kurdum PC'ye ilk defa Driver Booster kullandım. Normalde kullanmam o da üşendiğimden onun yüzünden olmuşsa artık hiç kullanmam. Son cümlede ne demek istediğinizi anlayamadım ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki de 10'dan fazla kez Windows kurdum PC'ye ilk defa Driver Booster kullandım. Normalde kullanmam o da üşendiğimden onun yüzünden olmuşsa artık hiç kullanmam. Son cümlede ne demek istediğinizi anlayamadım ama.
İyi sezmişim demek ki :D Bu programlara bulaşmayın. Dönüşü olmayan sorunlar bile yaşayabilirsin. Ses sürücüsünün kendi sitesinden veya anakartının sitesindeki destek bölümünden bak ve ona göre sürücü kur.

Geri
Yukarı