Kaspersky Internet Security 2014 - 3 Aylık Kampanya

Makaleler
35
image.jpg

İlgili yerleri doldurduğunuzda mailinize 3 aylık lisans gelecektir.

Kaspersky Lab - Pagina de registro para clientes de Forza.

Kaspersky 2014 Türkçe sürümünü buradan indirebilirsiniz. http://products.kaspersky-labs.com/turkish/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651tr-tr.exe

92 günden başlatıyor. Bu kampanyaların para ile alınanlardan farkı var mı?
Hayır yok. İster trial, ister bu tür kampanyalar olsun paralı versiondakilerden farkı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki 2014 Sürümü için de kullanma şansımız var mı ? Yoksa sadece 2013 sürümü için mi ?

1 Bilgisayar için kalan 91 günlük deneme sürümü yazıyor. Ama ana ekranda lisans istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedo heralde soruyu yanlış sordun. Çünkü zaten 2014 için geçerli 2013 geçerli olduğu belirtilmiyor ancak deneyebilirsin.

Pardon benim dikkatsizliğim ben başlıktan önce konudaki fotoğrafa bakıp 2013 olduğunu sandım. 2014 sürümünü kullanıyorum deneme sürümü bugün bitti.

Bu bağlantıdan aldığım 3 aylık lisansı girdim ancak yukarıdaki ekran görüntüsündeki gibi bir görüntü oldu. Anlayamadığım 91 gün deneme sürümü yazıyor fakat kalan 0 gün olarak görünüyor bu bir sorun mu her şey olması gerektiği gibi çalışır mı ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı