Çözüldü Kaspersky kurarken ses hizmeti çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Devolve

Hectopat
Selamlar, bugün Kaspersky indiriyordum ve kurulurken birden ekran gitti, ses kısmında ses hizmeti çalışmıyor dedi ve altta ünlem çıktı. Ayrıca Google'da Kaspersky vb dedi fakat okuyamadan korkudan kapattım. Bu herkeste oluyor mu yoksa benlik mi? Demin de Malwarebytes'ı silince kaynak kullanımı arttı.
Güncelleme: Şu an ses hizmeti kullanılamıyor dememesine rağmen bilgisayarda ses yok ve bilgisayar çok yavaşladı.

Son düzenleme:
Çözüm
Crack mi indirdin kaspersky'ı ? Ayrıca Malwarebytes yüklüyken mi kurmaya çalıştın ? Sistem kararsızlığa düşmüş olabilir. İki antivirüs olunca.
Öncesinde Malwarebytes'ı silmiştim. Kaspersky'ı normal sitesinden indirdim ve deneme süresini başlattım. Şu an tekrar yeniden başlattım ve sorun çözüldü.
Crack mi indirdin kaspersky'ı ? Ayrıca Malwarebytes yüklüyken mi kurmaya çalıştın ? Sistem kararsızlığa düşmüş olabilir. İki antivirüs olunca.
Öncesinde Malwarebytes'ı silmiştim. Kaspersky'ı normal sitesinden indirdim ve deneme süresini başlattım. Şu an tekrar yeniden başlattım ve sorun çözüldü.

Çözüm
Kaspersky kurulumunda sebebini bilmediğim şekilde ses hizmetini yeniden başlatıyor, büyük ihtimalle siz kurulumu ses hizmetini yeniden başlattığı zaman kapattığınız için durdu. Direkt olarak bilgisayarı yeniden başlatın, yine düzelmediyse Windows ses hizmetini elle başlatmayı deneyin.

Kaspersky kurulumunda sebebini bilmediğim şekilde ses hizmetini yeniden başlatıyor, büyük ihtimalle siz kurulumu ses hizmetini yeniden başlattığı zaman kapattığınız için durdu. Direkt olarak bilgisayarı yeniden başlatın, yine düzelmediyse Windows ses hizmetini elle başlatmayı deneyin.
İlginiz için teşekkür ederim. İlk başta yeniden başlatmıştım düzelmemişti ama tekrar yeniden başlatınca düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı