Kaspersky lisans kullanım sınırı aşımı

Madem yardımcı olmuyorsunuz, sizinle ilişkimi keseceğimi belirttim. Sayacı sıfırladık diye geri dönüş yaptı ama yine bana aynı sorunu yaşatmayacak antivirüs servisi belirtir misin?

Gerekirse 100-150 TL veririm fazladan ama beni bu duruma sokmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem yardımcı olmuyorsunuz, sizinle ilişkimi keseceğimi belirttim. Sayacı sıfırladık diye geri dönüş yaptı ama yine bana aynı sorunu yaşatmayacak antivirüs servisi belirtir misin?

Ölümlü dünya, çok öfkelenmeyin bu sebep için. Bitdefender önerebilirim. Ben genelde Bitdefender kullanırken 3 aylık setuplarını bulup kullanırım. Sana da bu şekilde bir setup bulup ücretsiz denemeni tavsiye ederim. Bu arada geçen 3 aylık Kaspersky bulmuştum kampanyalı setup. Kurduktan sonra format atmam gereken bir durum oldu. Formattan sonra 3 ay olarak çalışmadı yine 😃 Bence Kaspersky başka PC adı görünce key'i direkt kabul etmiyor. Hesapla oturum açsan da.

Çözüm sağlıyorlar, siz çözüm istemiyorsunuz anlaşılan. Kanıt mesaj toplamı falan yok, aldığınıza dair belge vermemişsiniz, hayali ürün hakkında konuşuyoruz hala.
Amacınız farklı ürün satın almak ise yeni konu açıp AV önerisi isteyebilirsiniz. Çözüm istiyorsanız buraya yazacağınıza iletişim kurduğunuz kişiye bunları söyleyin. Sıfırladığını belirtip düzelmediyse düzelmediğini buraya değil oraya bildirmeniz lazım.

Geri
Yukarı