Kaspersky mi? Bitdefender mi?

WatcheR

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Ben virüs programı alacağım sizce.
Kaspersky mi? Bitdefender mi? daha iyi koruma sağlar.

Sistem özelliklerim:

16GB Ram
İntel i7 6700k 4.0

Teşekkürler.

Ne kadar ararsan ara cevabını bulamayacağın bir soru bende çok araştırmıştım ikisinide kullandım ikiside hemen hemen aynı ben bitdefender derim arayüzü bana daha kolay geliyor bide taramalar daha hızlı ikiside iyi yazılım sonuçta

Adı üstünde KASpersky. En son kullandığımda büklüm büklüm kasıyordu bilgisayar. Bitdefender kullanabilirsin. Şuan onu kullanıyorum. Memnunum. Son sonuçlara göre de Bitdefender Kaspersky'e göre daha fazla zararlı buluyormuş.

Yıllarca lisanslı antivirüs programı kullandım. Norton, kaspersky, bitdefender.

Nortonu kafanızdan silin her ikisi arasında doğru tercihi seçmişsiniz.

Fakat yaşadığım bir sıkıntıyı söyleyeyim; bir tane crack dosyası indirdim çalıştırmadan önce kaspersky ile tarattım hiç bir şey bulmadı.

Daha sonra sistemi genel olarak tarattığım da o crack dosyasını virüs olarak gördü ve blokladı. Diğer bilgisayarım da da aynısını yaptı.

Bu benim aklımı karıştırdı.

Bende kararsız kaldım şimdi.

Belki senin indirdiğin crack da sorun olabilir. Sonuçta her sitenin crackları güvenli olmayabiliyor.

Ama, Kaspersky tercihim olucak herhalde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı