Çözüldü Kaspersky nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

381258

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Kaspersky indirmiştim, kurdum 1 ay önce. Bilgisayarımı kastırdığı için sildim. Fakat silerken denetim masasından sildim. Sildikten sonra bilgisayar rahatladı ama hala kasmalar oluyor hafif. Kalıntılarıyla silmediğimi, Kaspersky sebebiyle olduğunu düşünüyorum. Ne yapmalıyım? Kendi aracıyla mı sileyim yoksa tekrar kurup aracıyla mı sileyim?

Çözüm
Merhaba,

Kaspersky 'ın kendi ürünlerini sistemden temizlemek / kaldırmak için bir aracı mevcut. Kavremover diye geçiyor, bunu kullanarak sistemden silebilirsiniz.

Sorununuz belki başka bir şeydir ama siz sorunun antivirüs/kaspersky 'dan kaynaklandığını da düşünüyor olabilirsiniz. Umarım sorunu bulup çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ref: Removal tool for Kaspersky applications (kavremover)
Merhaba,

Kaspersky 'ın kendi ürünlerini sistemden temizlemek / kaldırmak için bir aracı mevcut. Kavremover diye geçiyor, bunu kullanarak sistemden silebilirsiniz.

Sorununuz belki başka bir şeydir ama siz sorunun antivirüs/kaspersky 'dan kaynaklandığını da düşünüyor olabilirsiniz. Umarım sorunu bulup çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ref: Removal tool for Kaspersky applications (kavremover)
Allah razı olsun, cidden buymuş sanırım şu anda donmuyor :D. Herkese teşekkür ederim var olun sağ olun. Uzun zamandır bu sorunun çözümünü arıyorum acaba sisteme bir zarar mı verdim diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım. Her ne kadar kaspersky dosyalarını bulamasam da bu kaldırma aracı buldu şu anda kasmıyor. Herkese çok teşekkür ederim. Bellek sorunum da çözülmüş oldu, Google açtığım zaman birden %76'lara kadar çıkıyordu bellek kullanımı şu anda %40.

Allah razı olsun, cidden buymuş sanırım şu anda donmuyor :D. Herkese teşekkür ederim var olun sağ olun. Uzun zamandır bu sorunun çözümünü arıyorum acaba sisteme bir zarar mı verdim diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım. Her ne kadar kaspersky dosyalarını bulamasam da bu kaldırma aracı buldu şu anda kasmıyor. Herkese çok teşekkür ederim. Bellek sorunum da çözülmüş oldu, Google açtığım zaman birden %76'lara kadar çıkıyordu bellek kullanımı şu anda %40.
Hocam hangi sürümü seçtiniz kaldırmak için? Bende kaldıracağım ama birsürü sürümü var hangisi seçilecek anlayamadım.

Geri
Yukarı