Kaspersky nasıl silinir?

Eminsiniz değil mi hocam, deneyeceğim şimdi bir sıkıntı yapmaz? Bir de Kaspersky'i tekrar yüklememe gerek var mı, Denetim Masası'ndan silmiştim sadece kalıntıları silmek amacıyla kullanacağım.

Algıladıysa tekrar yüklemeye gerek yoktur ve ben böyle hatırlıyorum. Bir sorun olmasına karşın isterseniz "Sistem geri yükleme noktası" oluşturabilirsiniz ama bir sorun olacağını sanmıyorum.

Revo filan kullan diyenlere kulak asma. Zamanıdna zaten sormuştun diye hatırlıyorum ve cevaplamıştım büyük ihtimal.
Her yazılımı zararlı hariç, Windows sana özellik tanımış. Program kaldır kısmına girip kaldıracaksın.
Bunu doğru yaptın ama içinde kuşku varsa ona göre soru soruyorsan cevaplanır.
Kendi aracını da dedim her kişiye önermiyoruz önerenleri de uygulamayın.

Revo filan kullan diyenlere kulak asma. Zamanıdna zaten sormuştun diye hatırlıyorum ve cevaplamıştım büyük ihtimal.
Her yazılımı zararlı hariç, Windows sana özellik tanımış. Program kaldır kısmına girip kaldıracaksın.
Bunu doğru yaptın ama içinde kuşku varsa ona göre soru soruyorsan cevaplanır.
Kendi aracını da dedim her kişiye önermiyoruz önerenleri de uygulamayın.

Hocam biliyorsunuz bilgisayarımda kasıyordu program ben sildim zaten de regeditte hala dosyaları var, bu kasmaya sebep olabilir mi? Ayrıca direkt elle silsem sıkıntı olur mu? Yoksa tekrar yükleyip Windows'un kendi kısmından mı sileyim? Bu sorularımın tamamına cevaplarsanız sevinirim hocam, teşekkür ederim konuyla ilgilendiğiniz için.

Hocam biliyorsunuz bilgisayarımda kasıyordu program ben sildim zaten de regeditte hala dosyaları var, bu kasmaya sebep olabilir mi? Ayrıca direkt elle silsem sıkıntı olur mu? Yoksa tekrar yükleyip Windows'un kendi kısmından mı sileyim? Bu sorularımın tamamına cevaplarsanız sevinirim hocam, teşekkür ederim konuyla ilgilendiğiniz için.

Kaldırdığınız zaman arka Plan'da halen hizmetleri çalışmıyorsa kasma yapmaz diye düşünüyorum.
Kaldırma işleminden sonra sisteminizi yeniden başlatıp bir temizlik yazılımı ile güzelce temizleyin hard disk kullanıyorsanız defrag yapın. Halen kasma sorununuz devam ediyorsa sistemi güvenli Mod'da başlatarak kavremover ile silmeyi deneyin o zaman.

Ki ben Kaspersky'den kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

Alt Taraf'da bulunan KIC incelemesinden yaptığım yazılımı indirip sisteminizi temizleyin.

Hard disk kullanıyorsanız bu yazılım ile defrag yapın.

Arka Plan'da ne olup bittiğini kontrol etin görev yöneticisini bize ekran görüntüsü olarak gönderin sistem özelliklerinizi buraya yazın ki size daha fazla yardımcı olabileyim.

Kaldırdığınız zaman arka Plan'da halen hizmetleri çalışmıyorsa kasma yapmaz diye düşünüyorum.
Kaldırma işleminden sonra sisteminizi yeniden başlatıp bir temizlik yazılımı ile güzelce temizleyin hard disk kullanıyorsanız defrag yapın. Halen kasma sorununuz devam ediyorsa sistemi güvenli Mod'da başlatarak kavremover ile silmeyi deneyin o zaman.

Ki ben Kaspersky'den kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

Alt Taraf'da bulunan KIC incelemesinden yaptığım yazılımı indirip sisteminizi temizleyin.

Hard disk kullanıyorsanız bu yazılım ile defrag yapın.

Arka Plan'da ne olup bittiğini kontrol etin görev yöneticisini bize ekran görüntüsü olarak gönderin sistem özelliklerinizi buraya yazın ki size daha fazla yardımcı olabileyim.

Ekran Alıntısı.PNG

REGEDİT kısmında hala Kaspersky dosyası var o yüzden kastırdığını düşünmüştüm, sorunum başka ne olabilir?

Sistemim: R5 3600 , GTX 1650 SUPER, 16 GB RAM , SSD

Wise Registry Cleaner - Best Free Registry Cleaner - speedup slow PC in one minute regedit kalıntılarını bununla güvenli tarama yaparak kaldırabilirsiniz.
Eki Görüntüle 896415

Regedit kısmında hala Kaspersky dosyası var o yüzden kastırdığını düşünmüştüm, sorunum başka ne olabilir?

Sistemim: R5 3600, GTX 1650 Super, 16 GB RAM, SSD.

İşlemler kısmını ekran görüntüsü olarak atın.

Arka Plan'da Adobe yazılımları çalışıyor bunlar sisteminizi yavaşlatabilir kullanmadığınız hizmetleri kapatıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Başlangıç kısmın'dan kullanmadığınız başlangıç üyelerini kapatın.

1614285459437.png

Wise Registry Cleaner - Best Free Registry Cleaner - speedup slow PC in one minute regedit kalıntılarını bununla güvenli tarama yaparak kaldırabilirsiniz.

İşlemler kısmını ekran görüntüsü olarak atın.

Arka Plan'da Adobe yazılımları çalışıyor bunlar sisteminizi yavaşlatabilir kullanmadığınız hizmetleri kapatıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Başlangıç kısmın'dan kullanmadığınız başlangıç üyelerini kapatın.

Eki Görüntüle 896426
Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı