Çözüldü Kaspersky satın almaya teşvik için sürekli bildirim gönderiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

realme

Centipat
Daha fazla  
3-4 aydır Kaspersky kullanıyorum. Son 2 gündür böyle çıkıyor 3-4 saatte bir. Sizin görüşleriniz nedir?

Ekran Görüntüsü (10).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
3-4 aydır Kaspersky kullanıyorum. Son 2 gündür böyle çıkıyor 3-4 saatte bir. Sizin görüşleriniz nedir?

Eki Görüntüle 1398506
Hocam Total security yani ücretli sürümün denemesini kurmuşsunuz ve normal olarak sizi uyarıyor lisans almanız için ücretsiz versiyonu indirmeniz uyarıyı görmezsiniz muhtemelen.
Bu bağlantıdan ücretsiz sürüme ulaşabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1398506
Hocam Total security yani ücretli sürümün denemesini kurmuşsunuz ve normal olarak sizi uyarıyor lisans almanız için ücretsiz versiyonu indirmeniz uyarıyı görmezsiniz muhtemelen.

Çözüm
Hocam Total security
Sürüm ile alakası yok, bende Anti-Virüs sürümü yüklü aynı uyarıyı bende alıyorum. Ondan kurtulmanın tek yolu satın almak. Ayrıca standart bir ev kullanıcısına Anti-Virüs sürümü yetiyor, diğerleri ofis ve şirketlere göre.

Hocam Total Security yani ücretli sürümün denemesini kurmuşsunuz ve normal olarak sizi uyarıyor lisans almanız için ücretsiz versiyonu indirmeniz uyarıyı görmezsiniz muhtemelen.

Cevap için teşekkürler iyi akşamlar bir an dedim noluyoz :D.

Sürüm ile alakası yok, bende Anti-Virüs sürümü yüklü aynı uyarıyı bende alıyorum. Ondan kurtulmanın tek yolu satın almak. Ayrıca standart bir ev kullanıcısına Anti-Virüs sürümü yetiyor, diğerleri ofis ve şirketlere göre.

Hocam antivirüs versiyonunda 160 TL'lik ücretli versiyonu. Ücretsiz versiyon Security Cloud Free adlı sürüm.

Geri
Yukarı