Kaspersky Secure Connection ne işe yarar?

Arkadaşların dediğin gibi bir VPN ücretsiz olarak belirli bir limit civarında VPN ile girilemeyen sitelere veya zararlı kaynaklı ulaşılamayan AV sitelerine çözüm olması için ve kullanıcı için gerekli ise kullansın diye Hotspot altyapısı altında çıkartılmış bir araç.

Arkadaşların dediğin gibi bir VPN ücretsiz olarak belirli bir limit civarında VPN ile girilemeyen sitelere veya zararlı kaynaklı ulaşılamayan AV sitelerine çözüm olması için ve kullanıcı için gerekli ise kullansın diye Hotspot altyapısı altında çıkartılmış bir araç.
Güvenilir mi peki, ücretli olanı da güvenilir mi?

Güvenilir mi peki, ücretli olanı da güvenilir mi?
Kaspersky VPN ne kadar kaliteli tam olarak bilmiyorum. Ama ben şahsen tercih etmezdim. AnchorFree altyapısını kullanarak hizmet sağlayan bir VPN servisi. :) Buradan yola çıkarak, kullanman mı kullanmaman mı gerektiğini düşünebilirsin. :)

Sosyal'de ücretli olarak NordVPN öneren bir arkadaş vardı. Onu da araştırabilirsin. VPN kullanmadığım için kalitesini bilemeyeceğim. O yüzden yorum yapmam da pek mümkün değil. :)
Tavsiye verme demişsin ama şu an en kalitelisi NordVPN, kullan rahatına bak bence.
------
O konudan mesaj alıntılamışken, aynı konuya mesaj yazan moderatörümüzün de mesajını alıntılayalım.:)
VPN servisleri kullanmayın.
Bu da sayın moderatörümüz Akil Gündoğan'ın yorumu. Ben şu an Akil Gündoğan'ın dediğini yapıyorum. :)
--------
Bu mesajımda bazı düşünceleri derledim. VPN kullanmadığım ve fazla VPN deneyimim olmadığı için oldukça tarafsız kalmaya çalıştım. Kendi hür iradenizle ne yapmak istediğinize ne için VPN kullanacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Sonuçta bir şeyi yapmak için sizi zorlayacak da değiliz. Kritik şeyler dışında fazla ısrar da etmiyoruz. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı