Kaspersky Security Cloud Free nasıldır?

KeremTr

Decapat
Ben bilgisiyarımda Kaspersky Security Cloud Free kullanmaya karar verdim. Sizce koruması nasıldır? Kaspersky Free kadar korur mu? Eğer iyi değil ise ücretsiz başka bir antivirüs önerir misiniz? (Şu anda Kaspersky Free indirilmiyor linkine tıklayınca Security Cloud Free'ye yönlendirme yapıyor)

Kullanabilirsiniz, Kaspersky tespit bakımından gayet iyidir. Ancak sistem kaynaklarını biraz fazla tüketir.

Ben Windows Defender kullanıyorum. Tavsiye de ediyorum. Kaynak tüketimi bakımından oldukça performanslı.

Ayrıca Avira da son zamanlarda tarama performansında dikkatimi çekti. Kaspersky alternatifi olarak Avira da tercih edilebilir.

Kullanabilirsiniz, Kaspersky tespit bakımından gayet iyidir. Ancak sistem kaynaklarını biraz fazla tüketir.

Ben Windows Defender kullanıyorum. Tavsiye de ediyorum. Kaynak tüketimi bakımından oldukça performanslı.

Ayrıca Avira da son zamanlarda tarama performansında dikkatimi çekti. Kaspersky alternatifi olarak Avira da tercih edilebilir.

Windows Defender da bedava Kaspersky Security Cloud da bedava. Ben bu ikisi arasından Kaspersky'ı tercih ederdim, bence diğerinden daha iyi.

Buradan okuyabilirsiniz.

Buradan okuyabilirsiniz.
@Murat5038 Usta bende Kaspersky Free kullanıyorum şuan. Kaspersky Security Cloud Free'ye geçsem daha mı iyi sizce? İyi olur derseniz, şuan kullandığım Kaspersky Free'yi kaldırmam mı lazım? Yoksa üstüne bu program kurulmaz dimi? Çok saçma bir soru oldu ama :) Yine de sizin fikirleriniz benim için önemli. Ayrıca programı denetim masasından mı, yoksa Uninstal programı ile mi kaldırsam?

Şu an çalışmasında bir sıkıntı yoksa bence kalsın. Bir sorun olursa kaldırıp indirme linkinden kurabilirsin.
Üstüne kuramazsın kurarken zaten otomatik kaldır diyecektir. Program içinde yükselt varsa Cloud olarak gözüküyorsa ürün o şekilde güncelleme ile yükseltme olabilir kullanmadığım için içeriğini bilmiyorum.

Şu an çalışmasında bir sıkıntı yoksa bence kalsın. Bir sorun olursa kaldırıp indirme linkinden kurabilirsin.
Üstüne kuramazsın kurarken zaten otomatik kaldır diyecektir. Program içinde yükselt varsa Cloud olarak gözüküyorsa ürün o şekilde güncelleme ile yükseltme olabilir kullanmadığım için içeriğini bilmiyorum.
Çok şükür bir sıkınyı yok hocam. Daha öncede KIS 1 yıllık orijinal lisanslı kullanmıştım zaten. Durumlar düzelince tekrar KIS alacağım.
Program içinde yükseltme var. Ama KIS var sadece.
Sıkıntı yok. Sadece Kaspersky sayfasında bu yeni programın daha iyi olduğu ve bunu tavsiye ettiklerini okuduğum için size danışmak istedim. Tabi sizde kullanmadığınız için, içeriğini bilmemeniz normal yani.
En iyisi biraz daha kullanayım Kas Free'yi.
Son olarak, diyelim Kas free'yi kaldırıp bunu kurdum. Sonrasında Kas free'ye geri kurma şansım var mı? Kaspersky sitesinde free kurulum artık bu programa geçiş yapıyor ya. Yani Kaspersky free'nin setup dosyasını buluruz dimi hocam? Bu sürümü beğenmez isem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı