Kaspersky Security Cloud Free vs Windows Defender

348103

Hectopat
Arkadaşlar, Kaspersky Security Cloud Free kullanıyordum. Sonrasında lisansı komple bitti. Sizce Bitdefender vb. başka bir antivirüs mü kullanayım yoksa Kaspersky Security Cloud Free deneme sürümsüz hali ile devam mı edeyim yoksa Windows Defender mi kalsın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky`ın bilgisayarı yavaşlattığı gibi söylentiler çıktı şahsen ben öyle bir sorunla karşılaşmadım fakat tam tarama yaparken doğal olarak bilgisayarda yavaşlığa neden olabilir.

Kaspersky`ın bilgisayarı yavaşlattığı gibi söylentiler çıktı şahsen ben öyle bir sorunla karşılaşmadım fakat tam tarama yaparken doğal olarak bilgisayarda yavaşlığa neden olabilir.
Aktif olarak kullanıyorum, bilgisayarları yavaşlatmaz yük bindirmez. Çoğu antivirus yavaşlatırken kasperskyin yavaşlatmaması çok güzel. Oyun modunuda açmayı unutmayın :)
Piyasadaki en iyi antivirüslerdendir.

My Kaspersky'dan önceki bilgisayarlarda ki etkinliğini kapatıp silip kurarken yeniden aynı hesap ile girebilirsin.

Kaspersky'ın bilgisayarı yavaşlattığı gibi söylentiler çıktı şahsen ben öyle bir sorunla karşılaşmadım fakat tam tarama yaparken doğal olarak bilgisayarda yavaşlığa neden olabilir?

Kardeşim ben McAfee kullandım ESET kullandım şimdi Kaspersky kullanıyorum. Diğerleri işlemciyi %5 RAM 250 MB aşarken Kaspersky %0.3 işlemci RAM 30 MB kullanıyor. Buna rağmen çokda iyi koruyor. Zaten av-test, av-comparitives gibi antivirüs testlerinde performans, koruma vb. her şeyde yıllardır Kaspersky birinci gelmekde.

Geri
Yukarı