Kaspersky Security Cloud Free vs Windows Defender

Aokiee

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir trojan yemiştim Defender ile halletim sanıyordumki bir daha buldu tekrar sildirttim kaygılanıp Kaspersky Anti-Virüs deneme sürümü indirdim ve o zamandan beri kendimi o kadar güvende hissettim ki. Ama sayılı gün çabuk geçermiş :D. Şu anda bir hafta kaldı ve eğer satın almazsam Kaspersky ücretsiz versiyonu olan Security Cloud Free'ye atacak beni. Tabii ki orijinalinden daha kötü ama Defender'dan daha mı iyidir bilemedim. Deneme süresi bitince kökten Kaspersky kaldırayıp Defender abimize gerimi dönelim yoksa bu ücretsiz versiyonla internet aleminde gezinelim mi? Size sorayım dedim.

Windows Defender kesinlikle yetersiz bir AV.

Kaspersky Anti-Virüs ile Kaspersky Security Cloud Free aynı veritabanını kullanıyor. Yani ücretsiz versiyonunda kalabilirsiniz. Ücretli versiyonlarında birkaç ek özellik var sadece. Koruma seviyeleri aynı. Defender kesinlikle kullanılmaz.

Bu da soru mu :D?

Kaspersky'ın free sürümü tartışılmaz daha iyidir, ona bakarsanız bende uzun zamandır free sürümünü kullanıyorum. Hala güvende hissediyorum kendimi, daima buluyor zararlı yazılımları şaşmadan, Defender'dan iyidir kesinlikle.

Sağ olun kimisi Premium ile Free arasında çok büyük bir uçurum var diyor, kimisi ise sadece isimleri farklı diyor. Bence Defender'da gayet yeterli bir antivirüs ama sizin dediğiniz gibi Kaspersky ile yarışamayacağını biliyorum merak işte sordum. Daha önce de Amerigan McAfee kullanmıştım ama Rus malı Kaspersky ona göre daha iyi geldi.

İkisi arasından kesinlikle Kaspersky Security Cloud Free. Windows Defender kolaylıkla aşılabiliyor. Güvenlik duvarı ihtiyacınızı Comodo Free Firewall ile karşılayabilirsiniz.

İkisi arasından kesinlikle Kaspersky Security Cloud Free. Windows Defender kolaylıkla aşılabiliyor. Güvenlik duvarı ihtiyacınızı Comodo Free Firewall ile karşılayabilirsiniz.

Firewall kullanmama gerek yok sağ ol önerin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı