Çözüldü Kaspersky Security Cloud iyi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Danotella

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Limburg...
Daha fazla  
Şu an ESET Smart Security Premium kullanıyorum. Kaspersky adını çok duydum. Nasıl bir uygulamadır? Tarama, hızlandırma vb. iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kullandığınız ücretli ESET yazılımı da orijinal ise iyidir. Kaspersky yazılımı da iyidir.

Orijinal ise ESET devam edebilirsiniz.
Şu anda galiba üç aylık ücretsiz verilen lisansı kullanıyorsunuz. Lisans bitince Kaspersky IS ya da Norton Standart sürümüne bakabilirsiniz. Senelik fiyatları ESET göre çok daha uygundur. Ücretli antivirüse verecek paranız yoksa Comodo IS ya da Kaspersky security cloud sizi üzmeyecektir.

Şu anda galiba üç aylık ücretsiz verilen lisansı kullanıyorsunuz. Lisans bitince Kaspersky IS ya da Norton Standart sürümüne bakabilirsiniz. Senelik fiyatları ESET göre çok daha uygundur. Ücretli antivirüse verecek paranız yoksa Comodo IS ya da Kaspersky security cloud sizi üzmeyecektir.
Hayır orjinal yıllık aldım Esed'i 2021 veya 2022'de bitecek.

Kaspersky Security Cloud'un ücretli ve ücretsiz sürümleri var. Personal ve Family zaten aynı ürün, farklı kullanıcı sayıları sunuyorlar. Bu Kaspersky'nin en üst düzey korumayı sunan sürümü. Free ise kırpılmış sürümü.
New Adaptive Security | Kaspersky Security Cloud 2020 | Kaspersky

ESET Smart Security Premium'da ESET'in koruma anlamındaki en üst düzey ürünü. Sonuç olarak KSC Free bu ürünün rakibi değil. Çünkü aynı veya birbirinin karşılığı olan koruma katmanlarını içermiyorlar.

ESET Smart Security Premium ile Kaspersky Security Cloud - Personal/Family'yi karşılaştırırsak o zaman ibre Kaspersky'ye kayar. Çok net yani. ESET, Norton'dan üstün değil ki, Kaspersky'den üstün olsun. :D

AV-TEST Awards 2019 - March 19, 2020
AV-TEST Awards 2019: Products Recognized for Outstanding IT Protection

Gelecek ödüller 2021'in Mart ayında verilecek. Oluşturdukları sistem böyle işliyor.

Ücretli Kaspersky ürünlerinin karşılaştırmaları:
K.png
5 yıldır antivirüs programı kullanmıyorum. Bir sorun da yaşamadım. Windows Defender mi koruyor olmalı acaba?
Windows Defender kötü değil. Tabii kullanıcı alışkanlıklarınızla da ilgili. Torrent'ten oyun indirmiyorsanız, crack ile, vs. işiniz yoksa zaten kolay kolay bulaşmaz. Windows 10 iyidir.

Kaspersky Security Cloud'un ücretli ve ücretsiz sürümleri var. Personal ve Family zaten aynı ürün, farklı kullanıcı sayıları sunuyorlar. Bu Kaspersky'nin en üst düzey korumayı sunan sürümü. Free ise kırpılmış sürümü.
New Adaptive Security | Kaspersky Security Cloud 2020 | Kaspersky

ESET Smart Security Premium'da ESET'in koruma anlamındaki en üst düzey ürünü. Sonuç olarak KSC Free bu ürünün rakibi değil. Çünkü aynı veya birbirinin karşılığı olan koruma katmanlarını içermiyorlar.

ESET Smart Security Premium ile Kaspersky Security Cloud - Personal/Family'yi karşılaştırırsak o zaman ibre Kaspersky'ye kayar. Çok net yani. ESET, Norton'dan üstün değil ki, Kaspersky'den üstün olsun. :D

AV-TEST Awards 2019 - March 19, 2020
AV-TEST Awards 2019: Products Recognized for Outstanding IT Protection

Gelecek ödüller 2021'in Mart ayında verilecek. Oluşturdukları sistem böyle işliyor.

Ücretli Kaspersky ürünlerinin karşılaştırmaları:
Eki Görüntüle 522652

Windows Defender kötü değil. Tabii kullanıcı alışkanlıklarınızla da ilgili. Torrent'ten oyun indirmiyorsanız, crack ile, vs. işiniz yoksa zaten kolay kolay bulaşmaz. Windows 10 iyidir.
Dediklerinizi çok yaptım ama yine de sorun yaşamadım. Bilgili olduğumdan dikkatli yapıyorum bu işleri.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı