Kaspersky şifrelenmiş bağlantı hatası

3r4y89

Decapat
Katılım
10 Ekim 2018
Mesajlar
69
Merhaba, bilgisayara yeni format attım ve Kaspersky deneme sürümü kurdum. Belli aralıklarla virüs programından resimde gördüğünüz uyarı geliyor. Bu ne olabilir ve tehlikeli midir bilen var mı ?
Ayrıca format sonrası bir siteden aldığım win10 pro retail key ile aktivasyon yapmaya çalıştım aktivasyon için bana aşağıda yazan işlemleri yaptırdılar. Acaba bunla bir bağlantısı olabilir mi? Yaptığım aktivasyon işleminde herhangi bir tehlike unsuru var mı acaba?

"Lisansınızı girdikten sonra etkinleştirme ekranında telefonla etkinleştirme seçeneği çıkar o seçeneğe tıklayıp ülke seçtikten sonra yükleme kimliği altındaki 9 bölümlü sayıların bulunduğu ekranın görüntüsü veya sırası bozulmayacak şekilde sayıları bize sitemizde ki canlı chat üzerinden atmanız yeterli. Attığınız ekranın bize ulaşmasına müteakip 1 dakika içerisinde lisansınızın etkinleştirme işlemi yapmaktayız."
 

Dosya Ekleri

  • Şifrelenmiş bağlantı.PNG
    Şifrelenmiş bağlantı.PNG
    61,6 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
KS
3r4y89

3r4y89

Decapat
Katılım
10 Ekim 2018
Mesajlar
69
Xandr reklam şirketine bağlantııs var buna benzer bir yere girdiyseniz bundan kaynaklı. Girdiğiniz siteye göre kendiniz karar vermeniz lazım.
Teşekkürler yorum için ama problem şu ki girmedim maalesef. Bilgisayarı formatlayip Kaspersky kurduktan biraz sonra geldi bu uyarı daha doğru düzgün internet bile kullanmamıştım
 
Yukarı