Kaspersky, sistem ve TS BOOT bölümünü tarıyor mu?

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Kaspersky, İS ve TS BOOT bölümünü tarıyor mu? Eğer taramıyorsa nasıl taramasını sağlarım KTS'de?

Yanlış bilgi
Taramaz. Yanlış bilmiyorsam oraya biz dahil kimse sistem açıkken erişemiyor. ClamAV ile Linux boot edip taramayı deneyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Konu başlığı yanlış. Kaspersky İS ve TS BOOT bölğmlerini tarıyor mu? şeklinde olacaktı. Öyle yazdım ama moderatör değiştirmiş.

TS BOOT şeklinde yazılması güzel olmamış. Yetkililer lütfen başlığı değiştirin. Bari başlıkğı şöyle yapsaydınız. Kaspersky İS ve TS BOOT bölümlerini tarıyor mu?

Ben konu başlığını o şekilde yazmadım.

Taramaz. Yanlış bilmiyorsam oraya biz dahil kimse sistem açıkken erişemiyor. ClamAV ile Linux boot edip taramayı deneyebilirsin.
Linux nasıl kurabilirim? Gerçekten taramak istiyorum.

Konu başlığı yanlış. Kaspersky İS ve TS BOOT bölğmlerini tarıyor mu? şeklinde olacaktı. Öyle yazdım ama moderatör değiştirmiş.

TS BOOT şeklinde yazılması güzel olmamış. Yetkililer lütfen başlığı değiştirin. Bari başlıkğı şöyle yapsaydınız. Kaspersky İS ve TS BOOT bölümlerini tarıyor mu?

Ben konu başlığını o şekilde yazmadım.

Linux nasıl kurabilirim? Gerçekten taramak istiyorum.
USB belleğin varsa ISO dosyasını yazdırıp açsan USB üzerinden açsan yeterli olur. Kurmadan da yapabilirsin.
Ya da Kaspersky rescue disk gibi USB'e boot edilenler var yine, onlar da tarayabilir.

Geri
Yukarı