Çözüldü Kaspersky, Spotify'a hata verdiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Arkadaşlar Kaspersky kullandığım zaman Spotify hataya giriyor. Daha önce hatayı tespit edemediğim için 2 defa format attım. Sonradan sorunun Kaspersky ile alakalı olduğunu keşfettim. Klavye kısayolundan müzik değiştiremiyordum. Değiştirmeye çalışınca Windows görev çubuğu donuyordu. Bazen Windows tamamen donuyordu. Bu hatanın herhangi bir çözümü var mı, ya da bu hatayı nereye bildirebilirim?

Çözüm
İlk olarak dediklerimi yapın bakalım sonra bu ayarı uygulayıp uygulamayı istisnalara ekleyin:

sfc /scannow uygulayın.

CS go ile bir sorun var bu da kernele etki ettiği görülüyor. CS go legal değilse kurmayın.
Hatanın resmini atar mısınız?
Gönderebileceğim bir hata resmi yok. Format attıktan sonra bir daha Kaspersky yüklemedim. Ek olarak resim ile de anlatabileceğimi zannetmiyorum. Windows arama çubuğuna falan tıklıyamıyorum. Öyle anlatayım. Tam donmakta sayılmaz aslında. Arama çubuğuna tıklanmıyor. Bazen tamamen donuyor. Sorunun Spotify ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu sorun gerçekleştiği zaman Spotify'i kapatırsam tekrar açmaya çalıştığımda "Spotify is not responding" şeklinde bir hata veriyor.

Gönderebileceğim bir hata resmi yok. Format attıktan sonra bir daha Kaspersky yüklemedim. Ek olarak resim ile de anlatabileceğimi zannetmiyorum. Windows arama çubuğuna falan tıklıyamıyorum. Öyle anlatayım. Tam donmakta sayılmaz aslında. Arama çubuğuna tıklanmıyor. Bazen tamamen donuyor. Sorunun Spotify ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu sorun gerçekleştiği zaman Spotify'i kapatırsam tekrar açmaya çalıştığımda "Spotify is not responding" şeklinde bir hata veriyor.
1614783757796.png

Hata bu mu?

Eğer hata bu ise Kaspersky ile ilgili değil çünkü ben kullanmıyorum ve bende de hata veriyor. Çözümü ise 5 dakika bekle. Eğer olmaz ise görev çubuğundaki Spotify değil Windows Logo Tuşu+Q de ve Spotify yaz oradan dene. Yine olmaz ise(hesabın varsa yap) Sil ve yeniden yükle.
Bu hata sadece Spotify'i tekrardan açmaya çalıştığımda oluşuyor.
Yanıt vermiyor yani. Dediklerimi yaparsan çözüme kavuşacaksın. Eğer olmaz ise geri dönüş yap.

Eğer hata bu ise Kaspersky ile ilgili değil çünkü ben kullanmıyorum ve bende de hata veriyor. Çözümü ise 5 dakika bekle. Eğer olmaz ise görev çubuğundaki Spotify değil Windows Logo Tuşu+Q de ve Spotify yaz oradan dene. Yine olmaz ise(hesabın varsa yap) Sil ve yeniden yükle.

Yanıt vermiyor yani. Dediklerimi yaparsan çözüme kavuşacaksın. Eğer olmaz ise geri dönüş yap.
Dostum sorunum Spotify ile alakalı değil. Windows arayüzü donuyor. Dosya gezginini yeniden başlatmam gerekiyor düzelmesi için.

Kesinlikle RAM vb. yüzünden. Spotify açmadan önce başka kaç uygulaman açık? Genelde RAM yada HDD kullanımı %100 olunca olur bu sorun.

Kesinlikle RAM vb. yüzünden. Spotify açmadan önce başka kaç uygulaman açık? Genelde RAM yada HDD kullanımı %100 olunca olur bu sorun.
RAM kullanımı ve SSD kullanımı hiç yüzlere çıkmıyor.
RAM'lerde herhangi bir sorun da yok. 2 hafta önce test yaptım. SSD kullanımı ise en fazla yüzde 10'lara çıkıyor. Şu an yüzde 1 hattaha.

Yeni konular

Geri
Yukarı