Kaspersky tam taramada i5-10500H 86 derece oluyor

Atma ziyaaaa 😂 kime göre, neye göre fazla? Ben teknik servise sordum 90'a çıkmadığı sürece sorunsuz kullanırsınız diyor.

İlla fotoğraf mı atayım :D teknik servisteki arkadaş bayağı bilgiliymiş gerçekten bizim mahalle bilgisayarcısına benziyor işlemcin yanınca da sorarsın format at geçer der.

İlla fotoğraf mı atayım :D teknik servisteki arkadaş bayağı bilgiliymiş gerçekten bizim mahalle bilgisayarcısına benziyor işlemcin yanınca da sorarsın format at geçer der.
O teknik servisi iyi biliyorum. Bilgisayar boşta 89 derece çalışıyor dersen 90 derece olmadığı sürece hiç sıkıntı yok cayır cayır kullanırsın, bunlar ısınan ürünler der geçer.

Hadi bilgisayarcı yalancı. Koskoca milyon dolarlık AMD şirketi mi de yalancı ? Resmi web sitesinde max çalışma sıcaklığı 95 derece yazıyor.

Hadi bilgisayarcı yalancı. Koskoca milyon dolarlık AMD şirketi mi de yalancı? Resmi web sitesinde Max çalışma sıcaklığı 95 derece yazıyor.

95 derece ile bir gün geçirirsen o işlemci patlar bu kadar mı bilgisizsin oyunlarda bile 95 dereceye geçmemesi lazım bir işlemcinin istediğin kaynaktan araştır yabancı Türk her türlü 95 derece çok sıcak bir değerdir eğer bir işlemci 95 dereceyse işlemci fanı vb. problemlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı