Kaspersky tam taramada i5-10500H 86 derece oluyor

heyjustmonika

Decipat
Kat─▒l─▒m
20 Haziran 2020
├ç├Âz├╝mler
5
Yer
Sayo-Nara
Atma ziyaaaa ­čśé kime g├Âre, neye g├Âre fazla? Ben teknik servise sordum 90'a ├ž─▒kmad─▒─č─▒ s├╝rece sorunsuz kullan─▒rs─▒n─▒z diyor.

─░lla foto─čraf m─▒ atay─▒m :D teknik servisteki arkada┼č baya─č─▒ bilgiliymi┼č ger├žekten bizim mahalle bilgisayarc─▒s─▒na benziyor i┼člemcin yan─▒nca da sorars─▒n format at ge├žer der.

Denizhan02

Decapat
Kat─▒l─▒m
1 Eyl├╝l 2019
├ç├Âz├╝mler
4
─░lla foto─čraf m─▒ atay─▒m :D teknik servisteki arkada┼č baya─č─▒ bilgiliymi┼č ger├žekten bizim mahalle bilgisayarc─▒s─▒na benziyor i┼člemcin yan─▒nca da sorars─▒n format at ge├žer der.
O teknik servisi iyi biliyorum. Bilgisayar bo┼čta 89 derece ├žal─▒┼č─▒yor dersen 90 derece olmad─▒─č─▒ s├╝rece hi├ž s─▒k─▒nt─▒ yok cay─▒r cay─▒r kullan─▒rs─▒n, bunlar ─▒s─▒nan ├╝r├╝nler der ge├žer.

DeSeRT_TR

Picopat
Kat─▒l─▒m
29 Aral─▒k 2020
Hadi bilgisayarc─▒ yalanc─▒. Koskoca milyon dolarl─▒k AMD ┼čirketi mi de yalanc─▒ ? Resmi web sitesinde max ├žal─▒┼čma s─▒cakl─▒─č─▒ 95 derece yaz─▒yor.

heyjustmonika

Decipat
Kat─▒l─▒m
20 Haziran 2020
├ç├Âz├╝mler
5
Yer
Sayo-Nara
Hadi bilgisayarc─▒ yalanc─▒. Koskoca milyon dolarl─▒k AMD ┼čirketi mi de yalanc─▒? Resmi web sitesinde Max ├žal─▒┼čma s─▒cakl─▒─č─▒ 95 derece yaz─▒yor.

95 derece ile bir g├╝n ge├žirirsen o i┼člemci patlar bu kadar m─▒ bilgisizsin oyunlarda bile 95 dereceye ge├žmemesi laz─▒m bir i┼člemcinin istedi─čin kaynaktan ara┼čt─▒r yabanc─▒ T├╝rk her t├╝rl├╝ 95 derece ├žok s─▒cak bir de─čerdir e─čer bir i┼člemci 95 dereceyse i┼člemci fan─▒ vb. problemlidir.

KS
KS
Sarea

Sarea

Femtopat
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
─░┼člemcide veya anakartta (ya da herhangi bir yerde) hasar olu┼čmu┼č mudur? ├ç├╝nk├╝ i┼člemci g├Âm├╝l├╝ Monster'da.

Yeni konular

Yukar─▒